Бренди

600+D3, Calcium Supplement 75 Caplets

128.00 грн

  • Виробники 21st Century
  • Код товару: 00000011253
  • В наявності

                                                                                 600+D3, Calcium Supplement 75 tabl

                   Харчова добавка від американського виробника 21st Century  600+D3, Calcium Supplement  - це  кальцій із вітаміном D3, призначений для підтримки багатьох життєво важливих функцій нашого організму.
Кальций є важливим макроелементом, що сприяє формуванню кістової тканини, оптимальній серцевій діяльності, передачі нервових імпульсів. Він бере активну участь у процесі згортування крові й надзвичайно важливий для здоров’я кісток, волосся, нігтів і шкіри.
Це антацидний засіб, який нейтралізує агресивність  соляної кислоти в шлунку й має противиразкові  властивості. Кальцій також підтримує функції м’язів і нервових тканин, сприяє нормалізації балансу електролітів.
Вітамін D3 доданий у продукт для активізації засвоєння кальцію та для підтримки імунної системи. Цей вітамін виконує в організмі ряд важливих функцій: нормалізує згортуваність крові, покращує засвоєння вуглеводів, сприяє регенерації нервових волокон, підвищуючи їхню чутливість, не допускає відкладення холестерину на стінках судин.  Вітамін D також запобігає розвитку карієсу, захищає від остеопорозу, прискорює загоєння ран.
Нестача вітаміну Д3 підвищує ризик розвитку гострих респіраторних і кишкових захворювань.
Оптимальні дози кальцію  й вітаміну D3 в добавці 21st Century  600+D3, Calcium Supplement  - це вагомий компонент вашої повноцінної дієти, що  може суттєво зменшити ризик виникнення хвороб опорно- рухового апарату в зрілому віці.

Розмір порції: 1 таблетка

Кількість на порцію       % СН
•    Вітамін D3 (холекальциферол)    - 20 мкг (800 МЕ)    100%
•    Кальцій (у формі карбонату кальцію)  - 600 мг      46%
Інші інгредієнти: кроскармелоза натрію, мальтодекстрин, силікат магнію, стеарат магнію, моно/дигліцериди,  полівініловий спирт, стеаринова кислота, діоксид титану, тальк, штучні барвники.
Кількість в 1 упаковці: 75табл.

Країна-виробник: США.

Рекомендації щодо вживання
Добавка може вживатися для профілактики остеопорозу, артриту, при порушеннях засвоєння кальцію, лікуванні алергії; допоможе особам із хворобами ШКТ (при підвищеній кислотності шлункового соку, печії, ерозії слизової оболонки ШКТ).
Добавка рекомендується також для профілактики дефіциту кальцію в період менопаузи, вагітності та лактації; для попередження остеопорозу, рахіту, карієсу.

Як використовувати 600+D3, Calcium Supplement

Дорослим приймати по одній (1) таблетці під час їжі два рази на день або за призначенням лікаря. Не перевищувати рекомендовану дозу.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
×