Бренди

ADEK Vita 60 caps

197.00 грн

  • Виробники Activlab
  • Код товару: 00000031689
  • В наявності

                                                                                                  Activlab  ADEK Vita 60 caps
  

    Це збалансований комплекс життєво важливих для нашого організму чотирьох вітамінів: А, D, Е та К. Вони мають благотворний вплив на функціонування всіх органів.
    Вітамін А (ретинол)  добре впливає на оновлення епідермісу та на регенерацію шкіри, бере участь у синтезі білків. Ретиноїди сприяють росту кісток, нігтів і волосся. Вони беруть участь у формуванні зубної емалі. Вітамін А також допомагає правильному розвитку репродуктивних клітин, а отже, нормальному функціонуванню іммунної системи. Цей вітамін необхідний для збереження хорошого зору, правильного метаболізму й сповільнення процесів старіння.
    Вітамін D допомагає всмоктуванню кальцію та фосфору в кишківнику й нирках, бере участь у формуванні й мінералізації кісток. Він також позитивно впливає на іммунну систему та функції м’язів, на щитовидну залозу, ріст м’язових волокон.
    Вітамін Е – це потужний антиоксидант, призначений для захисту організму від стресів та пошкодження клітин. Він також  підтримує необхідну проникність клітинних мембран, запобігає утворенню тромбів. Вітамін Е забезпечує правильне функціонування зору, м’язів;  впливає на вироблення сперми в чоловіків. Рекомендований під час вагітності, оскільки підтримує нормальний розвиток плоду.
    Вітамін К бере участь у виробництві протромбіну, який є природним фактором процесу згортування крові. Цей процес дуже  важливий для правильного функціонування організму, зокрема для зупинки кровотеч та загоєння ран. Вітамін К також відіграє важливу роль у регулюванні кальцію в організмі, використовується для профілактики ішемічної хвороби серця.


Як вживати ADEK Vita
    

Денна доза – 1 капсула після їжі в першій половині дня.

    Харчова цінність:
    Вітамін А – 300мкг
    Вітамін D – 50мкг
    Вітамін Е – 12мг
    Вітамін К – 50мкг
    Інгредієнти:
    наповнювач - целюлоза, менахінон, D-альфа-токоферилацетат,     капсула (желатин, колір - діоксид титану).
    Країна – виробник: Республіка Польща.
    Не перевищуйте рекомендовану денну дозу. Вітамінна добавка  не може використовуватися замість повноцінного харчування.
Зберігати при кімнатній температурі в сухому місці, недоступному для маленьких дітей.Возрастная категория Подростковые/Взрослые
Продавец гарантирует упаковку Witamina A 300 мкг 37,5%* Вітамін D 50 мкг 1000%* Вітамін Е 12 mg 100% * Witamina K 50 мкг 66,7% *
Foks
Возрастная группа От 18 лет/До 18 лет
Количество порций (капсул) в контейнере 60 шт
Количество порций / капсул 60 капсул
Объем, мл Витаминные
Отдельные витамины Witamina A 300 мкг 37,5%* Вітамін D 50 мкг 1000%* Вітамін Е 12 mg 100% * Witamina K 50 мкг 66,7% *
Страна регистрации бренда Польша
Страна-производитель товара Польша
Форма Капсулы
Форма выпуска Капсулы

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
×