Бренди

Аминокислоты БЦАА Xline BCAA 500 g (Grape)

436.00 грн

  • Виробники Blastex
  • Код товару: 00000025049
  • Немає в наявності

Blastex BCAA Xline 500g

Це комплексна амінокислотна формула спортивного харчування від відомої компанії, лідер серед усіх продуктів польських виробників завдяки ідеальному співвідношенню інгредієнтів, що забезпечує швидке відновлення та ефективний ріст м’язів. Найкраща якість, доступна бюджетна ціна й результати, які вражають!

Цей продукт має багато смакових варіантів та великий вибір упаковок різної ваги, чим задовольнить потреби всіх споживачів.

Blastex BCAA Xline – це спортивна добавка, в основі якої поєднання незамінних амінокислот із глютаміном і таурином.

ВСАА – три незамінні амінокислоти: лейцин, ізолейцин та валін, що найбільш потрібні при відновленні саме м’язової тканини.

Лейцин – незамінна амінокислота, яка входить до складу природних білків, застосовується для лікування хвороб печінки, анемій. Лейцин необхідний для нормального функціонування м’язових клітин; він зміцнює імунну систему; бере участь у синтезі протеїну; має значний вплив на анаболізм у скелетних м’язах; знижує рівень цукру в крові; забезпечує азотистий баланс, необхідний для процесу обміну білків та вуглеводів.

Ізолейцин – незамінна амінокислота, що не синтезується в організмі людини, тому має надходити з їжею. Бере участь в енергетичному обміні, активуючи синтез м’язового білка й гемоглобіну, регулюючи рівень цукру в крові. Ізолейцин захищає організм від надмірного вироблення серотоніну. Підвищена потреба в ізолейцині виникає після опіків, утрати крові, розтягненні зв’язок чи травмах м’язів, коли наявна регенерація тканин.

Валін – одна з незамінних для людини амінокислот, важливий компонент росту й синтезу тканин тіла. Разом із лейцином та ізолейцином є джерелом енергії в м’язових клітинах, а також перешкоджає зниженню рівня серотоніну. Валін підвищує м’язову координацію та знижує чутливість організму до болю, холоду, спеки; він необхідний для нормального обміну азоту в організмі.

Глютамін – амінокислота, яка бере участь у формуванні м’язових волокон, синтезі амінокислот та фолієвої кислоти. Крім того, глютамін допомагає організму відновлюватися, знизити рівень кортизолу (гормону стресу ), що забезпечило препарату популярність серед спортсменів. Добавки з глютаміном приймають для збільшення м’язової маси, для зміцнення імунітету.

Таурин – це сірковмісна амінокислота небілкового походження, що синтезується в організмі під впливом ферментів. Він стимулює енергетичну активність, метаболічні процеси; нормалізує обмін іонів кальцію й калію в клітинах; покращує процеси регенерації клітин організму.

Саме ці амінокислоти є незамінними для будь – якої людини, а особливо для спортсменів, які прагнуть мати здорову та красиву м’язову систему. І їх оптимальне поєднання в Blastex BCAA Xline дає змогу досягнути значних анаболічно – енергетичних результатів як під час тренувань, так і після них - без жодної шкоди для здоров’я!

Як діє Blastex BCAA Xline на організм

· Забезпечує швидке відновлення й ефективне нарощення м’язової маси, оскільки 70% продукту потрапляє безпосередньо в клітини тканин м’язів.

· Наповнює організм необхідними амінокислотами.

· Захищає м’язову тканину від катаболізму.

· Стимулює процес ресинтезу внутрішньомязового білка, роботу гормональної системи.

· Сприяє покращенню загального самопочуття й тонусу.

· Підвищує швидкість та якість повноцінної м’язової регенерації, зменшує відчуття втоми.

· Нормалізує баланс азоту.

· Покращує результати спортивних досягнень.

Склад 1 порції продукту ( 10г ):

L- Лейцин – 2500мг

L- Ізолейцин – 1250мг

L -Валін – 1250мг

L -Глютамін – 2500мг

Таурин – 1500мг.

Як вживати Blastex BCAA Xline

У дні тренувань - 1 порція ( 10г ) за 45 - 60хв до початку тренування та 1 порція через 10 – 15хв після тренування.

У звичайні дні ( без тренувань ) – 1 порція вранці, після пробудження. Препарат потрібно змішати з 200 – 300мл води або соку.

Foks
Вес 500g

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
×