Бренди

AREZ TITANium, 25 serv (Ocean Aqua)

874.00 грн

  • Виробники Ntel Nutra
  • Код товару: 00000027691
  • В наявності

                                                                                                        AREZ TITANium 25serv (Ocean Aqua)

      Ntel Nutra AREZ TITANium – це новий передтренувальний продукт, виготовлений відомою американською компанією, який містить у своєму складі комплекс вітамінів та мінералів. Завдяки унікальному збалансованому складу, ця добавка – найкращий варіант для тих людей, які займаються спортом або просто ведуть активний спосіб життя. Продукт ефективно й швидко засвоюється організмом, наповнюючи його потужною енергією, силою, витривалістю й оптимізмом, забезпечуючи бажані спортивні досягнення.
Вживаючи цю добавку, ви відчуєте сплеск інтенсивної енергії, помітне покращення концентрації уваги та фокусування, посилення пампінгу й продуктивності на тренуваннях, а в результаті – зменшення жирових відкладень і ріст м’язової маси.
AREZ Titanium – саме той покращений продукт AREZ, який споживачі оцінять належним чином, отримавши бажані результати!


Переваги добавки AREZ TITANium  

    Потужне стимулювання інтенсивної енергії;
    силова витривалість і продуктивність;
    збільшення ментальної концентрації;
    низький поріг втоми;
    потужний м’язовий пампінг;
    покращене спалювання жиру;
    нарощення м’язової маси;
    швидке відновлення після тренувань;
    хороша розчинність продукту у воді.

Активні компоненти в 1 порції Ntel Nutra AREZ TITANium:   

    Бета-аланін – 3,2г
    L-цитрулін – 3г
    Агматин сульфат – 300мг
    Бета-фенілетиламін гідрохлорид – 200мг
    Екстракт волоського горіха – 175мг
    Екстракт ерія яренсис – 75мг
    Синефрин гідрохлорид – 30мг
    Раувольфія зміїна – 2,5 мг
    Кофеїн безводний – 350мг
    Холін бітартрат – 250мг
    Горденін гідрохлорид – 10мг.

    Бета-аланін допоможет вам підвищити працездатність м’язів на тренуваннях завдяки збільшенню запасів карнозину в м’язових волокнах. А саме карнозин сприяє тому, щоб ці волокна скорочувались інтенсивніше й менше втомлювалися. У результаті у вас з’явиться хороша витривалість і менша втомлюваність.  Бета-аланін також допомагає відновити м’язи навіть після важких тренувань.
    L - цитрулін у спорті підвищує інтенсивність занять; прискорює відновлення й усуває надмірну  втому під час виконання вправ; працює на рельєф під час сушки; зменшує больові відчуття в м’язах після тренувань; підвищує ефективність прийому амінокислот ( BCAA).
    Сульфат агматину підтримує виробництво оксиду азоту, зберігаючи активність і тривалість дії аргініну - амінокислоти, що відповідає за синтез оксиду азоту. Agmatine вважається медіатором і нейромодулятором. Це значить, що він свого роду посередник при передачі електроімпульсів від нервових клітин до м’язової тканини. У спортивному харчуванні агматин зазвичай використовується в якості бустера оксиду азоту.
    Бета-фенілетиламін HCl  діє як потужний стимулятор в організмі, викликаючи появу катехоламінів (допаміну, адреналіну та норадреналіну) в мозку, що посилює енергію, настрій та фокусування.
    Екстракт волоського горіха (Juglans Regia Extract) відомий своєю інтенсивною енергією завдяки комбінації унікальних стимуляторів. Цей природний компонент містить натуральний  йод і вітаміни, нормалізує гормональний фон, покращує розумові здібності, має загальнозміцнювальну, імуномодулюючу, протизапальну та протипаразитарну дію.
    Екстракт ерія яренсис – новий стимулятор, який забезпечить вас ще більшою ейфоричною енергією завдяки вмісту   в ньому N-фенетилдиметиламіну. Ерія яренсис стимулює психологічну активність та ЦНС, допомагаючи вам сконцентрувати увагу, підтримати прекрасний настрій і почувати себе на вершині під час подолання будь - яких перешкод .
    Synephrine HCl - одна з багатьох біологічно активних сполук, що містяться в цитрусовому аурантиумі (гіркому апельсині). Синефрин збільшує рівень енергії та стимулює ліполіз, активізуючи спалювання жиру; допомагає зняти відчуття втоми й знизити напруження під час тренування.
        Rauwolfia Vomitoria - потужний стимулятор центральної нервової системи, що наповнює організм спортсмена інтенсивною енергією та чуттєвою агресією.
    Кофеїн безводний – попередник всіх стимуляторів, який підсилює дію багатьох інших компонентів, що наявні  в AREZ TITANium! Кофеїн, стимулюючи ЦНС та мозок, збільшить вашу енергію, підвищить мотивацію, продуктивність, витривалість та фокусування. AREZ TITANium містить значну дозу кофеїну - 350 мг на порцію!
    Холін бітартрат (Choline Bitartrate) необхідний для покращення передачі нервових імпульсів, збереження здоров’я мозку, хорошої пам’яті та метаболізму жирних кислот у печінці. Він також знижує рівень холестерину в крові, зміцнює імунітет, підвищуючи стійкість організму до інфекцій. Холін допомагає підтримувати більш точне фокусування та м’язовий тонус під час тренування.
     Горденін (Hordenine HCl) покращує спалювання жиру, підвищуючи метаболізм і фокусування, підтримує прекрасне самопочуття  протягом усього дня.
    Взаємодіючи між собою, усі компоненти цього спортивного продукту виявляють комплексну дію на організм, яку ви помітите вже на перших тренуваннях. Будь - які інтенсивні фізичні навантаження будуть вам під силу, і ви  забудете про втому й післятренувальні болі.
     Вага 1 упаковки: 311г (25 порцій)
    Тип: порошок   

Країна - виробник: США (NTel Nutra).

Рекомендації щодо вживання Ntel Nutra AREZ TITANium  

Приймати 1 порцію (12,4 г) за 30 хвилин до тренування, розмішавши її з 250-300 мл рідини, один раз на добу. Не перевищувати рекомендовану дозу!
    Протипоказання:  індивідуальна непереносимість компонентів добавки, вагітність, період лактації, а також вік до 18 років. Перед прийомом продукту проконсультуйтеся з лікарем.Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
×