Бренди

BCAA 80.000 Liquid 1000ml (Apricot)

413.00 грн

  • Виробники Extrifit
  • Код товару: 00000012499
  • В наявності

                                                                          Extrifit BCAA Free Liquid 80 000 mg  1000ml  (Apricot)   

            Це продукт спортивного харчування, виготовлений на основі 3 незамінних амінокислот: лейцину, ізолейцину та валіну. Саме вони найбільш потрібні для підвищення енергії, росту сухої м’язової маси й жирових утрат. Вживаючи ВСАА, Ви попереджуєте катаболічні процеси, тим самим покращуючи результативність усього тренувального процесу.

Переваги BCAA Free Liquid 80 000 mg

•    Найпотрібніші для організму незамінні амінокислоти в одному продукті ( найкраще співвідношення амінокислот 2:1:1 ).
•    Оптимальна швидкість засвоєння.
•    Висока біологічна доступність.
•    Рідка форма.
    У ВСАА у два рази більше лейцину, ніж ізолейцину та валіну. Чому саме таке співвідношення?
    Лейцин – це незамінна амінокислота, одна з найбільш важливих ( їх існує 9 ), яку організм не може виробляти сам. Тому так необхідно отримувати його з харчування. Лейцин має багато корисних для організму спортсмена властивостей: він допомагає нарощувати м’язи, позбутися зайвого підшкірного жиру, сприяючи регенерації м’язової тканини й збільшуючи синтез білка на 25%.
    Лейцин покращує фізичну працездатність та витривалість. Допомагає позбутися м’язових спазмів і відновити організм у найкоротші терміни. Ця амінокислота стабілізує рівень цукру в крові, запобігає втраті м’язової маси в людей похилого віку.
    Ізолейцин – амінокислота, яка є компонентом багатьох білків. Вона відіграє велику роль у побудові білків м’язових волокон, сприяє утворенню еритроцитів крові, підсилює процес переробки глюкози. Ізолейцин – необхідний компонент мікрофлори кишківника, адже виявляє бактерицидну дію на деякі патогенні бактерії.
    Валін – незамінна амінокислота, що має стимулювальну дію. Він необхідний для метаболізму в м’язах, відновлення пошкоджених тканин, підтримки нормального обміну азоту в організмі. Валін використовується м’язами як джерело енергії.
     Саме співвідношення 2:1:1 відповідає фізіологічним потребам організму в цих трьох важливих амінокислотах.
Склад BCAA Free Liquid 80 000 mg ( 1000ml )
    Кожна порція ( 50мл ) містить
    ВСАА – 4000мг
    Л – лейцин – 2000мг
    Л – валін – 1000мг
    Л – ізолейцин – 1000мг
    Енергетична цінність – 18,7ккал.

Як вживати BCAA Free Liquid 80 000 mg ( 1000ml )   

Для збільшення м’язової маси рекомендуємо вживати 1 порцію ( 1 ковпачок 50мл ) за 20-30хв до занять та 1 порцію відразу після тренування.
    Для зниження ваги, зменшення підшкірного жиру – 1 прийом, перед тренуванням, або в дні, вільні від фізичних занять. Ідеально вранці за 30хв до сніданку.

Foks
Вес 1000мл
Группа Незаменимые
Страна регистрации бренда Чехия
Тип комплекса (BCAA) BCAA 2 1 1
Форма Жидкость
Форма выпуска Жидкость

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
×