Бренди

Beta Alanine 250 g (Kiwi)

306.00 грн

  • Виробники SFD Nutrition
  • Код товару: 00000032322
  • В наявності

                                                                                                                Beta-Alanine 250g SFD (Kiwi)
    

               Beta-Alanine - це незамінна амінокислота, яка сприяє м’язовій витривалості та покращенню фізичної працездатності, збільшуючи  концентрацію карнозину (природної омолоджувальної речовини) в м’язових клітинах. Чим довше ви будете приймати бета-аланін, тим більшим стане рівень карнозину, який покращить загальний стан вашого здоров’я, спортивні результати та продовжить молодість. Він ідеально підходить у якості доповнення перед тренуванням, оскільки, збільшуючи силу й витривалість, дозволяє збільшити та підтримувати високий рівень інтенсивності під час тренувань.   

             Бета-аланін випускається в чистій порошкоподібній формі. У поєднанні з креатином він сприятиме прекрасному формуванню м’язової маси й покращуватиме транспортування амінокислот у м’язові клітини.
    

              Beta-Alanine дозволяє тренуватися з більшою силою та енергією протягом довшого періоду часу, а також віддаляє поріг м’язової втоми. Крім того, він позитивно впливає на відновлення й прискорює його. Бета-аланін має 0 калорій і може використовуватися в якості джерела енергії під час інтенсивних тренувань.
    

              Бета-аланін зовсім не шкідливий для організму, не має побічних ефектів і може бути альтернативою стимуляторів, таких, як кофеїн. Особливе значення аланінова амінокислота має в спортивному харчуванні. Широко використовується в таких видах спорту, як гребля, важка атлетика, армрестлінг, альпінізм, плавання, бодибілдинг та інших, де витрачається багато енергії на тренуваннях і на змаганнях. Особливо корисно вживати бета-аланін тим, хто займається атлетичними видами спорту. Для бодибілдерів користь цієї добавки в тому, що організм отримує додаткову енергію у зв’язку зі збільшенням синтезу глюкози.


             Як Beta-Alanine SFD впливає на організм людини
 

•    Підвищує витривалість при фізичних навантаженнях, виводячи з м’язів молочну кислоту.
•    Знижує рівень жирової тканини.
•    Збільшує м’язову масу.
•    Покращує розумову активність.
•    Нормалізує гормональний фон.
•    Стимулює імунну систему.
•    Усуває або полегшує симптоми менопаузи в жінок (безсоння, припливи, депресивні стани, пітливість, слабкість).
•    Має антиоксидантну дію.
•    Продовжує молодість та зміцнює здоров’я.

 
Вага упаковки – 250г.
Кількість порцій – 62.


Країна-виробник: Польща.
 

Як вживати Beta-Alanine 250g SFD
 

   Денна норма бета-аланіну - 3-4г. Він має кумулятивний ефект, поступово накопичуючись в організмі. Для кращого засвоєння бажано вживати добавку, розділивши денну дозу на 2 прийоми: зранку та за 30 хвилин перед тренуванням.
Перед вживанням змішати одну порцію ( 1,5-2г) із 150-200 мл води або соку.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
×