Бренди

Betaine Hydrochloride with Pepsin 600 mg 100 Tablets

411.00 грн

  • Виробники Country Life
  • Код товару: 00000031151
  • В наявності

Betaine Hydrochloride with Pepsin 600mg 100 Tablets (Country Life)

Це вегетаріанська формула продукту, який призначений для підтримки травлення й для збереження здорових функцій шлунково – кишкового тракту.

Бетаїн традиційно використовується як лікувальний препарат, харчова добавка і як каталізатор при проведенні деяких біохімічних тестів. У медицині застосовується в якості гепатопротекторного й метаболічного засобу. Бетаїн – хороший зволожувач та осмопротектор, що захищає клітини від дегідратації.

Бетаїн HCL розроблений для регулювання нормальної роботи травної системи людини. Гідрохлорид синтезується в шлунку самостійно. Там він підтримує баланс кишкової флори й активізує утворення кишкових ензимів.

Пепсин – це протеаза ( протеолітичні ферменти ), яка природним способом виробляється організмом і розщеплює пептидний зв’язок між амінокислотами в білках, може впливати на загоєння ран.

Папаїн – поліпептид, рослинний фермент, який у значній кількості міститься в плодах папаї і активізує розщеплення білків, пептидів, амідів та складних ефірів основних амінокислот.

Бромелаїн – це травний фермент, який виділяють з ананаса. Цей фермент сприяє розщепленню білка, покращуючи його всмоктування в травній системі.

Карбонат кальцію – антацидний засіб, нейтралізує вільну соляну кислоту в шлунку. Кальцій – мікроелемент, який бере участь у формуванні кісткової тканини, процесі згортування крові, він необхідний для підтримки стабільної серцевої діяльності.

Betaine Hydrochloride with Pepsin рекомендують при

· дисфункції шлунково – кишкового тракту;

· запаленні слизових оболонок травної системи.

Вміст активних речовин в 1 порції ( 2 таблетки ) препарату

Кальцій (як карбонат кальцію) – 103мг

Хлорид (у вигляді бетаїну гідрохлориду) – 274мг

Бетаїн гідрохлорид – 1,200мг

Пепсин – 36,4мг

Папаїн – 10мг

Бромелаїн – 10мг

Інші інгредієнти: целюлоза, стеаринова кислота, мальтодекстрин, лактоза, магнію стеарат, натуральний ароматизатор, рослинна глазур.

Країна – виробник – США.

Як вживати Betaine Hydrochloride with Pepsin

Приймайте по 2 таблетки з будь - якою їжею, що містить білок, до 3 разів на день. Перед вживанням проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
×