Бренди

Brain Focus 60 caps

501.00 грн

  • Виробники AllNutrition
  • Код товару: 00000031369
  • Немає в наявності

                                                                                           AllNutrition Brain Focus 60 капсул

 
    AllNutrition Brain Focus -  це натуральна добавка на основі ряду рослинних екстрактів, які підтримують функцію мозку та його регенерацію. Продукт покращує розумову працездатність і функції  нервової системи. Суміш адаптогенів (100% натуральних інгредієнтів) підсилює інтелектуальні здібності, знижує відчуття втоми. Добавка містить такі ефективні складники, як родіола рожева і японське гінкго.
   

      AllNutrition Brain Focus рекомендовано людям, які хочуть постійно підтримувати пам’ять і концентрацію уваги під час розумової праці.


    Адаптогени - це група сполук, що підтримують процеси, які відбуваються в нашому організмі, у стані рівноваги, тобто на найбільш можливому рівні правильного функціонування. А функції нашого тіла визначають ефект нарощення м’язової маси, зменшення жирових відкладень, збільшення м’язової сили та підвищення витривалості самих м’язів.
У сучасному світі стреси, неправильне харчування, відсутність активності чи нестача сну можуть значно порушити наш гормональний баланс та спричиняти небажані наслідки.
Адаптогени підтримують нашу імунну систему, підвищують рівень енергії, відновлюючи функції нервової системи.


      Родіола рожева містить декілька унікальних активних речовин, найбільш важливими з яких є салідрозид, розавін, родіолін і розарин. Родіола рожева підтримує серцево-судинну систему, забепечуючи кращу оксигенацію (насичення крові киснем) й живлення  клітин. Вона підвищує опірність організму до стресів та фізичних навантажень. Це  допомагає стимулювати сприйняття й покращити душевний стан, активізувати продуктивність праці, а також нормалізувати сон.

 
       Екстракт бакопи дрібнолистої підтримує правильний кровообіг у мозку, розумову (когнітивну) працездатність, зокрема пам’ять і концентрацію уваги. Завдяки своїм адаптогенним властивостям і стимуляції регенеративних процесів, трава бакопи може використовуватися як допоміжний засіб у різних типах лікування. Природні антиоксиданти захищають організм від вільних радикалів та шкідливого окисного впливу.  Бакопа позитивно впливає на правильне функціонування жовчного міхура, підтримує  нервову систему, забезпечує здоровий сон.

 
     Екстракт гінкго білоба підтримує когнітивні функції, адже містить природні антиоксиданти, які захищають тканини й клітини від шкідливого впливу вільних радикалів. Білоба стимулює периферичний кровообіг, что сприяє кращому слуху та зору й дуже суттєво впливає на статеву функцію.

 
    N-ацетил-L-тирозин - це ацетилована форма амінокислоти тирозину, яка є ключевым нейротрансмітером (медіатором) і діє в якості підсилювача  для нашого мозку. Як попередник дофаміну й норадреналіну, він благотворно вливає на наше самопочуття, покращуючи настрій, мотивацію та концентрацію уваги.
    

    Цитиколін є природним препаратом, за хімічним походженням сполукою цитидину та холіну, у медицині - лікувальний засіб, що застосовується з ноотропною та психостимулювальною метою.
Цитиколін позитивно впливає на симптоми гіпоксії: покращує пам’ять, емоційну лабільність, працездатність. Ефективний при лікуванні когнітивних, почуттєвих та рухових неврологічних порушень дегенеративного й судинного походження.


Вміст активних компонентів в 1 порції AllNutrition Brain Focus
(2 капсули)
•    N-ацетил-L-тирозин - 400 мг
•    Bacopa Monnieri - 250 мг  (бакозиди - 125 мг)
•    Екстракт родіоли рожевої - 250 мг (салідрозиди - 2,5 мг)
•    Цитиколін -150 мг
•    Екстракт гінкго білоба - 90 мг (глікозиди флавону гінкго - 21,9 мг).
Інгредієнти: N-ацетил-l-тирозин, екстракт бакопи моньєри, екстракт кореня родіоли рожевої, цитиколін, екстракт гінкго білоба, мікрокристалічна целюлоза, діоксид титану, діоксид кремнію, магнієві солі жирних кислот.
Кількість капсул: 60
Вікова група: від 18 років.
Кількість на 1 порцію: 2 капсули.


Країна-виробник: Польща.


Приймати дорослим по 2 капсули на день після їжі, запиваючи водою. Перед початком вживання проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
×