Бренди

Brain Reaper Shot 120ml (Lemon orange)

52.00 грн

  • Виробники Skull Labs
  • Код товару: 00000032514
  • В наявності

                                                                                 Brain Reaper Shot 120 ml (Lemon orange)

            Спортивна харчова добавка SKULL LABS BRAIN REAPER SHOT виготовлена польським виробником за  інноваційною формулою, в її основі -  комбінація ефективних природних компонентів у  передтренувальному продукті для людей, які прагнуть знизити вагу тіла й збільшити суху м’язову масу.  Продукт містить натуральні речовини в оптимально дібраних пропорціях, що гарантує безпечну й надійну підтримку вашого тіла у випадку перевтоми.
Добавка має приємний свіжий смак, а рідка форма забезпечить швидке всмоктування поживних компонентів.
Продукт рекомендований фізично активним людям:  любителям спорту, професійним атлетам, особливо в силових видах спорту,  а також для підтримки організму в процесі схуднення й роботи над стрункою фігурою.


Які  властивості мають інгредієнти SKULL LABS SKULL BRAIN REAPER SHOT?
     

             Прийом бета-аланіну впливає на синтез і рівень карнозину, що допоможе знизити рівень втомлюваності, сформувати суху м’язову масу, покращити результати фізичних навантажень і підтримати кислотно-лужний баланс.   
 

             Цитрулін допоможе вплинути на параметри вправ (силу, витривалість) та знизити рівень утоми.
 

             Кофеїн має велике значення для підримки когнітивних функцій і фізичної працездатності організму в період підвищеної психофізичної активності.
 

          L-карнітин збільшує рівень карнітину в м’язах і крові, а також позитивно впливає на ряд інших процесів, зокрема на детоксикацію та на метаболізм ліпідів.

 
         Наявність стандартизованих рослинних екстрактів кореня імбиру, листя зеленого чаю та плодів чорного перцю - джерело цінних активних інгредієнтів: гінгеролів, поліфенолів і піперину.      

  
         Гінгероли, що містяться в імбирі, зменшують болі в людей із ревматоїдним артритом або остеоартритом , поліпшують рухові функції після систематичного вживання імбиру.
Крім того, гінгероли так само, як і аспірин, розріджують кров, що дуже важливо при захворюваннях серця.

   
         Поліфеноли зеленого чаю є потужними антиоксидантами. Поліфеноли, амінокислоти й вітаміни, що містяться в чаї, — це три його важливі складники, які мають активний вплив на наше здоров’я.
     Поліфеноли взаємодіють із вільними радикалами, захищаючи органи й тканини нашого тіла від їхнього шкідливого впливу. А в поєднанні з іншими антиоксидантами, такими, як вітаміни С та Е, сприяють підвищенню антиоксидантного захисту організму.

      
       Піперин, який міститься в чорному перці, бореться з раковими клітинами, знижує рівень холестерину, позитивно впливає на функції мозку. Піперин має також протизапальні властивості, впливає на очищення верхніх дихальних шляхів, допомагаючи справитися не тільки із нежитем, але й  з бронхітом; позитивно впливає на травну систему. Чорний перець сприяє зміцненню імунітету й захищає його від різних вірусів.
 

       Холін підтримує нормальне функціонування печінки, стабільний метаболізм гомоцистеїну та жирів.      
 

        Ніацин сприяє зниженню відчуття втоми й правильному енергетичному обміну, нормальному функціонуванню нервової системи та психіки людини.
    1 порція Brain Reaper Shot  становить ¼ ампули (30мг).
    Кількість порцій в упаковці: 4.
    Країна-виробник: Польща.
    Вживати продукт по 1 порції за 30-40 хвилин до тренування, але не пізніше, ніж за 5-6 годин до сну.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
×