Бренди

Collagen Fish 165g (Sour cherry)

520.00 грн

  • Виробники Collango
  • Код товару: 00000030511
  • В наявності

Collango Collagen Fish 165g (Sour cherry)

Це гідролізований рибний колаген, який складається з біоактивних пептидів, що виробляються способом ферментативного гідролізу. Чистий, натуральний, антиалергенний, протизапальний, ефективний препарат для здоровя шкіри, суглобів та звязок.

Якщо у вас є алергія через вживання червоного м’яса, можна впевнено приймати Collango Collagen Fish , оскільки він не містить Neu5Gc, виявленого в ссавців.

Колаген – це основний структурний білок, який міститься в тканинах та органах і забезпечує важливі процеси життєдіяльності організму.

Морський колаген має в основі мікрогранульовані пептиди, що легко розчиняються, швидко засвоюються й ефективно впливають на здоров’я шкіри та суглобів. Цей продукт практично без смаку й запаху, не містить штучних барвників, легко змішується з будь – яким напоєм. Він стійкий до зміни температур, дуже добре розчиняється у воді. Підходить усім повнолітнім особам.

Вітамін С у складі продукту сприяє активному відновленню наших клітин, робить їх стійкішими до шкідливих зовнішніх факторів, зміцнює імунітет, оскільки є потужним антиоксидантом.

Склад 1 порції (5г) продукту Collango Collagen Fish

Білок – 4,75г

Гідролізований колаген I типу – 5000мг

Вітамін С ( L – аскорбінова кислота ) – 250мг

Натрій – 30мг

Інгредієнти: гідролізований колаген I типу ( риба ),

L – аскорбінова кислота, яблучна кислота, ароматизатор,

підсолоджувач ( сукралоза і стевія).

Країна – виробник: Угорщина.

Як вживати Collango Collagen Fish

Рекомендовано вживати 1 дозу (5г) на день. Додайте 1 мірну ложку (5г) в сік, протеїновий коктейль або смузі (300мл). Можна просто розчинити у воді, молоці або йогурті.

Не перевищуйте рекомендовану дозу!

Продукт не замінює збалансоване харчування та здоровий спосіб життя.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
×