Бренди

Collagen Pour Homme 348g (Sour cherry)

870.00 грн

  • Виробники Collango
  • Код товару: 00000030514
  • В наявності


Collagen Pour Homme 348g (Sour cherry)


Collango Collagen Pour Hommeце комплексний хондропротектор для захисту й регенерації суглобів, зв’язок та сухожиль, розроблений для спортсменів, які мають хронічні захворювання опорно – рухового апарату.


Колаген - це основна сполучна тканина нашого тіла, ключовий білок, що забезпечує цілісність та еластичность шкіри, хрящів та кісток. Він також є структурним будівельним блоком для сполучної тканини, волосся, нігтів, сухожиль, м’язів, суглобного хряща. Колаген становить 75% нашої шкіри й 30% всієї білкової маси нашого тіла.


Collango Collagen Pour Homme – це комплексний препарат на основі колагену з додаванням МСМ, хондроїтину, глютаміну та вітаміну С. Його вживання допомагає підтримувати здоров’я опорно – рухового апарату й швидко відновлюватися після силових тренувань. Підходить атлетам будь – якого рівня підготовки.


Гідролізований колаген I типу (яловичина) повністю засвоюється організмом, сповільнюючи природний процес старіння хрящових тканин та шкіри й покращуючи обмінні процеси в сполучній тканині.


Гідролізований колаген Peptan® II типу (курячий) має хороші лікувальні властивості, він знімає болі в суглобах, шиї та спині після травм, хірургічного втручання, під час запальних процесів. Курячий колаген містить у своєму складі глюкозамін та хондроїтин, які допомагають відновленню хрящової тканини.


Метилсульфонілметан (МСМ) - це сполука, що являє собою органічну сірку. Сірка потрібна нам для формування колагену, який є підтримкою для сполучних тканин; для вироблення жовчі; для підтримки кислотно – лужного балансу в організмі; для формування амінокислот, що забезпечують цілісність структури протеїнів.


МСМ займає особливе місце в багатьох комплексах, які підтримують функціональну активність опорно – рухової системи, а нестача сірки призводить до порушень структури сполучної тканини та запальних процесів.


Хондроїтину сульфат натрію – речовина, яка впливає на фосфорно – кальцієвий обмін у хрящовій тканині, беручи участь у побудові хрящової та кісткової тканини. Має хондропротекторні, регенерувальні, протизапальні властивості. Хондроїтину сульфат сповільнює розвиток остеохондрозу й остеопорозу, нормалізуючи продукцію суглобної рідини.


Глютамін – незамінна амінокислота, яка сприяє росту м’язової маси, допомагає організму відновитися, а також покращує спортивні показники атлетів.


Вітамін С, як потужний антиоксидант, допомагає організму боротися з несприятливим впливом зовнішніх факторів, захищає від вірусів та бактерій, бере участь у синтезі білка колагену, прискорює загоєння ран.


Вміст поживних речовин в 1 порції Collagen Pour Homme(11,6г)


· Білок - 5 г


· Гідролізований яловичий колаген I типу - 5000 мг


· Гідролізований колаген Peptan® II типу - 300 мг


· Матриця курячого колагену Native Type II - 40 мг


· MSM - 2000 мг


· Глютамін - 1500 мг


· Хондроїтин - 400 мг


· Вітамін С - 1000 мг


Інгредієнти:


гідролізований колаген I типу (яловичий), метилсульфонілметан (МСМ), D-глюкозамін HCl (веганський), хондроїтину сульфат натрію,


L- аскорбінова кислота (вітамин С), гідролізований колаген Peptan® типу II, яблучна кислота, нативний курячий колаген.


1 упаковка – 348г.


Країна – виробник: Угорщина.


Переваги Collagen Pour Homme:


· Легко й швидко розчиняється навіть у холодній воді.


· Стійкий до перепадів температур.


· Містить лише інгредієнти з яловичини та курки.


· Не викликає побічних ефектів.


Призначення Collango Collagen Pour Homme:


· Оздоровлення зв’язок та сухожиль .


· Покращення рухливості суглобів.


· Стимуляція вироблення суглобної рідини.


· Зміцнення імунітету.


· Зменшення запальних процесів.


· Допомога у відновленні після тренувань.


Для покращення здоров’я суглобів та кісток рекомендується вживати 1 порцію (11,6 грамів) 1 раз на день натще. Щоб приготувати напій, розчиніть 1 порцію добавки в 300 мл улюбленого напою.


Не вживайте больше однієї порції!


Прийом протипоказано алергікам, неповнолітним особам, жінкам під час вагітності і в період годування груддю.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
×