Бренди

Collagen Powder 330g (Lemon)

477.00 грн

  • Виробники Collango
  • Код товару: 00000030506
  • В наявності

Collango Collagen Powder 330g (Lemon)

Collango Collagen Powder — унікальний комплекс, який захищає й зміцнює опорно-руховий апарат, а також підтримує нормальні функції імунної системи та забезпечує здоров’я шкіри. Добавка підходить як спортсменам будь-якого рівня підготовки, так і просто фізично активним людям, які ведуть здоровий спосіб життя.

Призначення Collango Collagen Powder:

· підтримка опорно-рухового апарату;

· підвищення рухливості суглобів;

· оздоровлення шкіри;

· нейтралізація вільних радикалів;

· зміцнення имунітету;

· підтримка нормального гормонального фону.

Основа препарату — гідролізований колаген. Також у формулі продукту наявні цинк і вітамін С. При дотриманні всіх рекомендацій Collagen Powder не викликає побічних ефектів.

Гідролізований колаген має в основі пептиди яловичого колагену Peptan® Type 1, що виробляється французькою компанією Rousselot - одним із провідних виробників колагену у світі. Колаген Peptan® - це природний біоактивный пептид високої чистоти із вмістом білка більше 97% (у перерахунку на суху вагу), форма, яка легко засвоюється організмом людини. Це підтверджено науковими дослідженнями.

Вітамін С у складі Collagen Powder бере участь у синтезі білка колагену, а це дуже потрібно для росту клітин тканин нашого тіла. Без цього вітаміну неможливо зміцнити імунну систему, захистити себе від інфекцій, регулювати обмін речовин та процеси кровотворення. Вітамін С сповільнює старіння організму й прискорює процес виведення важких металів.

Цинк потрібен для вироблення білків, росту й відновлення м’язів, боротьби організму з бактеріями й вірусами. Він регулює вироблення гормонів, правильну роботу нервової системи, чоловіче статеве здоров’я.

Вміст речовин в 1 порції (10,5/11г) Collango Collagen Powder:

Гідролізований яловичий колаген Peptan I типу -10000мг

Вітамін С - 500 мг

Цинк - 15 мг

Підсолоджувач (стевія), ароматизатор, барвник.

30 порцій в одному пакеті.

Країна – виробник: Угорщина.

Як вживати Collango Collagen Powder

Вживайте по одній порції один раз на день. Для приготування напою розчиніть 1 порцію добавки в 300 мл будь - якого напою. Приймайте зранку натще.

· Прийом не рекомендований неповнолітнім, алергікам, людям із густою кров’ю, вагітним і жінкам, які годують груддю, а також людям з індивідуальними протипоказами. Не перевищуйте рекомендовану дозу! Перед початком прийому препарату проконсультуйтеся зі своїм лікарем!

· Переваги Collango Collagen Powder

· Легко й швидко розчиняється навіть у холодній рідині.

· Не має неприємного запаху й смаку.

· Стійкий до перепадів температур.

· Без консервантів.

· Легко дозується мірною ложкою, що входить у комплект.

· Доступний у трьох смаках та без смаку.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
×