Бренди

Crasher Shot 120ml (Exotic)

48.00 грн

  • Виробники Skull Labs
  • Код товару: 00000032515
  • В наявності


                                                                                                   SKULL LABS  Crusher Shot 120 ml (Exotic)


              Продукт SKULL LABS® SKULL CRUSHER SHOT – це ефективна багатокомпонентна спортивна добавка в рідкій формі, бустер (підсилювач) для тренувань, який забезпечить вам високу продуктивність заняття, наповнить потужною енергією тіло, збільшить суху м’язову масу й допоможе зняти відчуття втоми.
Рідка форма препарату забезпечить швидку дію активних компонентів і буде чудовою альтернативою для людей, які уникають порошкоподібних продуктів, капсул чи таблеток.
             Склад добавки – це продумана композиція поживних інгредієнтів із передтренувальними властивостями, що підібрані в оптимальних пропорціях. Продукт був розроблений для людей, які хочуть зменшити відчуття психофізичної втоми й максимізувати ефект свого тренування. Добавка рекомендована прихильникам важких і втомливих силових тренувань і вправ на витривалість, які прагнуть швидких та безкомпромісних вирішень поставленої мети.
             Продукт Crusher Shot допоможе вам тренуватися довше й наполегливіше, а ефект ДВЗ (двигуна внутрішнього згорання) в добавці -досягнути бажаного результату в спорті й у формуванні свого тіла!
Які корисні властивості мають інгредієнти SKULL LABS SKULL CRUSHER SHOT?

 
                 AAKG і цитрулін малат в якості прискорювачів NO діють на рівень оксиду азоту, що може впливати на покращення кровообігу, на перенесення тренувань із найменшою втомлюваністю.  

            
            Бета-аланін є важливим компонентом синтезу карнозину,   регулювання кислотно-лужного балансу, адаптації організму до тривалих тренувань. Він підвищує нервово-м’язову активність. Особливо корисно приймати бета-аланін тим, хто займається атлетичними видами спорту. Для бодибілдерів суттєва користь від аланіну в тому, що організм отримує додаткову енергію у зв’язку зі збільшенням синтезу глюкози.
     

             Бетаїн у період підвищених фізичних навантажень допоможе знизити рівень втомлюваності, покращити структуру тіла й деякі  параметри спортивних вправ.

         
             Кофеїн стимулюватиме нервову систему, що скоротить період реакції, покращить когнітивні функції, концентрацію уваги,  підвищить витривалість під час фізичної активності.
 

              Таурин  є формою додаткової підтримки організму в період підвищеної психофізичної активності. Таурин активно застосовується у фармакології для лікування, профілактики різних захворювань, зокрема при дистрофії, травмах рогівки або сітківки очей, катаракті. Діючи як антиоксидант, ця амінокислота сповільнює процеси старіння організму.
             

               L-аргінін знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, регулює рівень холестерину в крові, розширюючи судини, забезпечує приток крові до кінцівок.
                 L-аргінін також підсилює вироблення сперми, благотворно впливає на стан передміхурової залози й підвищує прилив крові до статевих органів, створюючи умови для більш стабільної та тривалої  ерекції.


Вміст 1 флакона: 120мл.
Вміст 1 порції: ¼ флакона.
Країна-виробник: Польща.
                                                                                                               Як вживати Crasher Shot
  1/4  флакона (1 флакон) випити за 20 хвилин до тренування. Бажано почати з найменшої дози. Не перевищувати рекомендовані

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
×