Бренди

Digest-IT Multi Enzymes Super Strength with Probiotics 100 Capsules

441.00 грн

  • Виробники Piping Rock
  • Код товару: 00000029906
  • В наявності

                                                                      Digest -IT Multi Enzymes Super Strength with Probiotics 100caps

 
           Piping Rock Multi Enzymes – це харчова добавка, яка допоможе вам піклуватися про здоров’я  травної системи: зняти симптоми метеоризму, СПК (синдром подразненого кишківника), діарею й закрепи; покращить  функції перетравлювання їжі; позбавить відчуття дискомфорту, пов’язані з порушенням роботи органів травлення. Формула потужних ферментів у продукті, що підтримує правильне травлення, допоможе відрегулювати метаболізм жирів, білків та вуглеводів із продуктів, які ми вживаємо з їжею.
 Організм багатьох людей не виробляє достатньої кількості  ферментів для правильного травлення їжі, що призводить до розладів шлунка, печії, кислотного рефлюксу, здуття живота та інших симптомів незадовільного стану шлунка. Digest-IT містить бетаїну гідрохлорид, панкреатин, екстракт бичачої жовчі, амілазу, целюлазу, папаїн та бромелаїн, насичуючи організм усім необхідним для обробки й засвоєння вуглеводів, жирів і білків. Оскільки оптимальне травлення може погіршуватися з віком, деяким дорослим  потрібна додаткова травна підтримка.
Для досягнення бажаних результатів із мультиензимами Piping Rock Digest-IT дуже важливо дотримуватися інструкцій,  пам’ятати, що кожен організм і його травна система особливі. Таким чином, результати прийому мультиензимів Piping Rock Digest-IT будуть різними, якщо ви не внесете зміни у свій раціон. Лише тоді можна буде відчути значне покращення в роботі всієї травної системи.
 Інгредієнти, що входять до складу мультиферментів Piping Rock Digest-IT


Мультиферментні добавки Digest-IT, що містять популярні ферментні поживні  речовини( бетаїну гідрохлорид, папаїн, панкреатин, амілазу, бромелаїн та ін.) – одна з найкращих формул для підтримки травлення й комфорту організму.


Гідрохлорид бетаїну забезпечує нормальний процес перетравлювання їжі в шлунку людям, які перебувають на суворій дієті, переживають зневоднення або тривалий стрес. Бетаїн також необхідний при лікуванні гіпохлоргідрії ( дефіциту вироблення шлункової кислоти).


Папаїн
-  потужний травний фермент, який виділяють із плодів папаї (Carica papaya). Фермент папаї папаїн відіграє важливу роль у процесах травлення, включаючи розщеплення білкових волокон.


Панкреатин
- це суміш ферментів підшлункової залози: ліпази, амілази й протеази. Вони сприяють перетравлюванню жирів, вуглеводів та білків.


Целюлаза - фермент, що виробляється в основному грибами, бактеріями, які каталізують целюлоліз (розпад целюлози й деяких  полісахаридів).


Амілаза - це фермент, що допомагає перетравлювати вуглеводи. Він виробляється підшлунковою та слинними залозами.


Бромелайн
як травний фермент виявляє протизапальний ефект, знижує запалення, прискорює одужання й загоювання ран, травм, розтягнень та розривів м’язів і зв’язок, сприяє швидкому відновленню після фізичних перевантажень, зміцнює імунітет.


Пробіотик Blend
сприяє покращенню роботи кишківника, нормалізує процес обміну речовин, знищує в кишківнику хвороботворні бактерії, відновлює роботу ШКТ після отруєнь,  зміцнює імунну систему.


Бичача жовч ідеально підходить для підтримки вироблення жовчі печінкою. Жовч сприяє нормальній перистальтиці й перетравлюванню жирів та вітамінів A, D, E і K.
Харчова добавка Piping Rock Digest-IT не містить глютену, ГМО,  сої, штучних барвників, ароматизаторів, підсолоджувачів та  консервантів.
Кількість капсул в 1 упаковці: 100.                                                  
Країна-виробник: США.
Рекомендована доза: 2 капсули на день. Дорослим вживати по 1(2) капсулі на день до або після їжі.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
×