Бренди

Коензим Q10 і його корисні властивості для збереження молодості, краси та здоров’я


Коензим Q10 і його корисні властивості

для збереження молодості, краси та здоров’я

         Коензим Q10 ( убіхінон, кофермент Q10 ) – це вітаміноподібна сполука, антиоксидант, що сприяє підвищенню енергетичного обміну.

Найчастіше його асоціюють із косметикою для обличчя. Саме в косметології цей препарат відкрив англійський біохімік Пітер Мітчелл – автор ідеї механізму транспортування протонів ( Q – циклу ), у 1978 році. Дослідник дійшов висновку, що Коензим Q10 життєво необхідний кожній клітині нашого організму для нормального функціонування. За це та ряд інших відкриттів учений став лауреатом Нобелівської премії.

         Хоча Co Q10 виробляється організмом у кожній клітині природним шляхом, його кількість із віком зменшується. Саме тому необхідно вживати препарати, що містять Коензим Q10.


Кофермент Q10 має широкий спектр біологічної активності

·     
забезпечує антиоксидантний захист;

·       підтримує вироблення клітинної енергії;

·       знижує вязкість крові;

·       підтримує здоровя серцево – судинної системи й запобігає інфаркту;

·       сприяє відновленню дефіциту імунної системи;

·       бореться з процесами передчасного старіння, запобігаючи в’ялості шкіри й утворенню зморшок;

·       допомагає в лікуванні розсіяного склерозу;

·       благотворно впливає на стан ясен й використовується в стоматології;

·       вживається для профілактики мігрені.


Завдяки своїм енергетичним якостям коензим Q10

визнаний як ефективна добавка до раціону спортсменів.

         По – перше, цей препарат впливає на роботу м’язів. Коли організму його не вистачає, ви відчуваєте слабкість, знесилення, нездатність до активних дій. Для спортсменів Co Q10 – ефективний енергетик, що допомагає досягати бажаних результатів, підтримуючи хорошу форму.

         По – друге, достатній рівень Co Q10 підвищує продуктивність мозку. У поєднанні з іншими вітамінами, амінокислотами, мінералами за умови дотримання балансу в харчуванні помітно впливає на зовнішність людини. Задіяний у синтезі вашого власного колагену, цей препарат підтримує тонус, зволоженість шкіри, запобігає виникненню зморшок, бореться з тими, які з’явилися.

         По – третє, препарати з Коензим Q10 призначають тим, хто планує народити здорову дитину, або у випадках безпліддя. Він підвищує фертильність ( репродуктивну здатність ) у чоловіків та жінок, а значить, і шанси благополучного зачаття дитини.

         Дослідження вчених показали, що Коензим Q10 в 2 рази знижує смертність у людей із застійною серцевою недостатністю. Результати експериментів свідчать: Co Q10 може стати першочерговим препаратом у стандартних схемах лікування серцевої недостатності.

       Нестача Коензим Q10 зазвичай виявляється в людей літнього віку. У молодих осіб його може не вистачати через побічні ефекти, які викликають препарати для зниження рівня холестерину, через дефіцит вітаміну В6 та внаслідок генетичних вад – зниження рівня продукування Q10 організмом.


Кому й коли варто приймати Коензим Q10

         Цей унікальний антиоксидант рекомендують для внутрішнього й зовнішнього застосування людям різного віку. Обовязково проконсультуйтеся зі своїм лікарем: це важливо, аби визначити найбільш ефективні саме для вас препарати з Коензим Q10.

         Оберіть для себе найоптимальніший варіант Коензим Q10 – і ви будете довго почуватися молодими, енергійними, вродливими й повними сил та творчих планів!

                                                                                                                                                    Ніна Крей.


Коментарі

Написати коментар

×