Бренди

Чому необхідно приймати Оmega - 3Ось уже впродовж 10 років я вживаю цей продукт – і результат перевершив сподівання!

Позитивні зміни, що відбулися в моєму організмі, спонукають поділитися власним досвідом, аби допомогти тим , хто втомився від медичних препаратів. Причому, побічних ефектів від Оmega – 3 немає, а користь оптимальна! Уже за короткий термін ви помітите значне покращення здоров’я, відчуєте потужний заряд енергії, позитиву, молодості.

Оmegа-3 ( поліненасичені жирні кислоти ) – це незамінні речовини, які потрібні нашому організму, проте ним не виробляються. Ці кислоти – важливий будівельний матеріал для клітин і служать для профілактики ряду захворювань- від хвороб серця та судин до астми й депресії. Клас Оmega – 3 (ПНЖК) досить великий, але для людини - найважливіші 3 кислоти: альфа- ліноленова (ALA); ейкозапентаєнова (EPA); докозагексаєнова (DHA).

Альфа – ліноленова кислота міститься в деяких рослинах, наприклад, у льоні або чіа. А ось високою концентрацією двох інших відзначаються лише морепродукти. Основним джерелом найкорисніших Оmega – 3 –поліненасичених кислот EPA та DHA є морська риба. Між іншим, риба також, як і ми, не виробляє ці кислоти, а накопичує їх, поїдаючи молюсків, водорості. Запаси EPA та DHA містяться в жирі риб.

Таким чином, кращі біологічно активні добавки Оmega – 3 виготовляються з з жиру такої риби, як лосось, оселедець, райдужна форель , скумбрія і ставрида. Жир проходить переробку, очищається від домішок, його додатково збагачують вітамінами й мікроелементами. У результаті виходить концентрат із високим вмістом EPA та DHA. Діючу речовину вміщують у зручну для прийому капсулу у твердій оболонці. Капсули розчиняються в шлунку ; препарат дозований; приймати слід рекомендовану виробником або лікарем дозу, зазвичай 2 капсули на день.

Протипоказань до вживання, на думку фахівців, небагато: - схильність до алергії на морепродукти; - післяопераційний період; - хвороби жовчовивідних шляхів та печінки; - активна форма туберкульозу.

Достатня кількість в організмі Оmega – 3 жирних кислот дозволяє : - покращити роботу мозку, серцево - судинної системи й ШКТ;

- зміцнити стінки судин, нормалізувавши артеріальний тиск;

- очистити стінки судин від холестерину, запобігши появі «холестеринових бляшок»;

- нормалізувати емоційний та психологічний стан людини, а отже, позбутися хронічної втоми, роздратування, депресії ( Оmega – 3 збільшує кількість серотоніну – гормону щастя);

- позбутися больових відчуттів , запалення при артрозі й ревматизмі;

- зміцнити імунну систему й вирівняти гормональний фон;

- підвищити здатність організму до регенерації, швидкого загоєння ран;

- омолодити організм природним шляхом, підвищити тонус та еластичність шкіри; зміцнити нігті; - покращити статеві функції в чоловіків;

- пом’якшити симптоми менопаузи в жінок;

- суттєво знизити вірогідність розвитку онкологічних захворювань.

З Оmega – 3 ваше здоров’я значно покращиться, життєвий тонус підвищиться, а хороший настрій та бадьорість духу стануть постійними супутниками у всіх справах!

                                                                                                                                                                                                                                                Ніна Крей

Коментарі

Написати коментар

×