Бренди

Термогеник, жиросжигатель Carnitherm 1000 ml (Ice Tea Lemon)

434.00 грн

  • Виробники Extrifit
  • Код товару: 00000030283
  • В наявності

Extrifit Carnitherm 1000 ml

Містить спеціально розроблений комплекс речовин для ефективного зниження ваги й спалювання жиру. Цей ефект забезпечують такі компоненти:

· L – карнітин – 1000мг;

· синефрин – 20мг;

· екстракт падуба парагвайського – 100мг;

· хром – 200мкг.

Як діють речовини, що містяться в нашому препараті?

L - карнітин – це вітаміноподібна амінокислота, яка використовується в підтриманні процесу спалювання жиру в спортсменів під час відновлення організму. Це також важливий фактор у процесі перетворення жиру на енергію. Карнітин покращує засвоєння жирів як джерела енергії, знижуючи їхню кількість в організмі і в такий спосіб сприяючи зменшенню ваги й корекції фігури.

Денна порція Carnitherm містить максимально можливу дозу синефрину – 20%. Синефрин – це рослинний препарат ( екстракт Citrus Aurantium), що має велику популярність серед спортсменів як жироспалювач, який підтримує термогенез і сприяє розщепленню жирів. Він, між іншим, знижує апетит та має помірну стимулюючу дію на нервову систему.

Екстракт падуба парагвайського є ефективною речовиною для контролю ваги. Він стимулює метаболізм жирів, діє як антиоксидант і знімає втому, що дуже корисно для людей, чия програма зниження ваги надто інтенсивна. Екстракт падуба парагвайського разом із тим сприяє виведенню води з організму. Затримка води – це значна проблема для багатьох жінок, і такий спосіб її вирішення відіграє велику роль у корекції фігури.

Хром – це речовина, яка традиційно використовується в продуктах подібної дії. Він допомагає нормальному метаболізму мікроелементів й утриманню нормального рівня глюкози в крові.

Цей ефект оцінять жінки, які схильні до коливань рівня глюкози, а значить, до більшого потягу до солодкого.

1 порція (1 ковпачок 50мл) Extrifit Carnitherm містить потужну дозу діючих речовин. Для кращого всмоктування, засвоєння та швидкої дії ми обрали рідку форму продукту. Усі варіанти мають приємний смак фруктового чаю.

Extrifit пропонує Carnitherm в трьох смакових варіантах: абрикосовий холодний чай, персиковий холодний чай, лимонний холодний чай.

Extrifit Carnitherm 1000 ml слід вживати по 1 ковпачку ( 50мл ) за 30 хвилин до тренування.

Компанія Extrifit разом із Carnitherm 1000 ml допоможе Вам досягнути бажаного результату в корекції фігури й покращенні загального стану організму!

EAN 8594181607872
Возрастная категория Подростковые<br/>Взрослые
Количество единиц, шт 1
Количество капсул, шт 1
Сертификаты и гигиенические заключения Женский<br/>Мужской
Foks
Вид L-карнитин<br/>Комплексные жиросжигатели<br/>Термогеники
Вкус Холодный лимонад
Возраст Взрослые
Возрастная группа От 18 лет<br/>До 18 лет
Комплексы витаминов и минералов 20порций
Материал 20порций
Отдельные витамины Для снижения веса<br/>Для ускорения метаболизма<br/>Для энергии<br/>Для сушки тела<br/>Для выносливости
Отдельные минералы Для снижения веса<br/>Для ускорения метаболизма<br/>Для энергии<br/>Для сушки тела<br/>Для выносливости
Содержание белков в 100 г Женский<br/>Мужской
Содержание жиров в 100 г Да
Содержание порции Да
Страна регистрации бренда Страна регистрации бренда
Тип Чехия
Тип закрытия Чехия
Тип заменителя питания Чехия
Тип комплекса (BCAA) Чехия
Тип обработки Чехия
Цвет 2106909200

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
×