Бренди

Testosterone Booster 60 caplets

390.00 грн

  • Виробники Six Star
  • Код товару: 00000004018
  • В наявності

                                                                                   Testosterone Booster 60 capl.       

                Це спортивна добавка, активатор рівня тестостерону для чоловіків-спортсменів і всіх тих, хто веде активний спосіб життя. В основі продукту - бустерна рослинна суміш, яка підтримує максимальні пропорції тестостерону й кортизолу в організмі.
 Ефективність та якість формули добавки від Six Star, що виробляється компанією MuscleTech, доведені в процесі досліджень, які показали здатність продукту активізувати природне вироблення тестостерону в організмі людини в оптимально корисних нормах. Інгредієнти добавки сприяють росту продуктивності й сили, покращуючи ваші спортивні показники за короткий термін.
Testosterone Booster – це справді потужний стимулятор, який потрібен вам для екстремальної енергії, інтенсивності тренувального процесу й досягнення очікуваних результатів!

Хто може приймати активатор тестостерону Testosterone Booster

•    Чоловіки, які ведуть активний спосіб життя;
•    представники силових видів спорту (бодибілдери, важкоатлети, стронгмени, пауерліфтери та ін.);
•    особи, що займаються іншими видами спорту;
•    любителі фітнесу.
Тестостерон - це основний чоловічий статевий гормон, генетичний стимулятор росту, який бере участь у формуванні статевих органів, у виробленні сперматозоїдів та статевій поведінці. Його часто асоціюють із сексуальним гормоном.
Тестостерон також сприяє спалюванню жиру в організмі, азотистому й фосфорному обміну; впливає на розвиток м’язової й кісткової тканин, а в спортсменів - на нарощування м’язової маси та розвиток сили. Тестостерон - основний гормональний двигун росту ваших м’язів.
Рівень тестостерону — основного андрогена в чоловіків – визначає їхній настрій. Тестостерон - свого роду антидепресант, що впливає і на загальний фізіологічний стан, і на емоційну сферу.
Мінерал бор в Six Star® Testosterone Booster збільшує природне вироблення вільного тестостерону в організмі в межах норми. Бор також регулює процес обміну кальцію та магнію, сприяє зміцненню кісток та нарощенню  м’язової маси.
В основі продукту Six Star Testosterone Booster ретельно подібрана доза бору, який підвищує рівень активного тестостерону протягом 7 днів.
Екстракт родіоли (Rhodiola crenulata) виявляє тонізуючу дію, підвищуючи стійкість нашого організму до патогенної мікрофлори й вірусів. Вона посилює працездатність, має кардіопротекторну, ноотропну, антидепресивну дію, стимулюючи діяльність центральної нервової системи.
Склад продукту Testosterone Booster
Розмір порції: 2 капсули
Порцій в упаковці: 30
    Кількість на порцію     %   добова потреба
•    Кальцій - 45 мг    5%
•    Натрій -    5 мг    <1%
•    Антикатаболічний комплекс:
•    Екстракт родіоли (Rhodiola crenulata, корінь), стандартизирований для салідрозидів  - 386 мг    †
•    Екстракт гінкго ( гінкго білоба, листя)  -    2,7 мг    †
•    Цитрат бору (активний стимулятор тестостерону, надходження 5 мг активного бору)  -    100 мг    †
†Добова доза не визначена.
Інші інгредієнти: мікрокристалічна целюлоза, дикальцій фосфат, стеаринова кислота, кроскармелоза натрію, покриття (діоксид титану, поліетиленгліколь, тальк), кросповідон, діоксид кремнію, стеарат магнію.
Кількість в 1 упаковці: 60капсул

Країна- виробник: США.

Рекомендації щодо застосування добавки
Приймайте 1 порцію (2 капсули), запиваючи склянкою води, 2 рази на день. Не перевищуйте дозу (4 капсули) на добу. Уважно прочитайте інструкцію на упаковці перед початком використання.
Продукт призначений лише для дорослих!Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
×