Кошик
212 відгуків

MAXMUSCLE спортивне харчування, БАДи, аксесуари

+380 (66) 295-00-01
+380 (66) 295-00-01
Viber

Як зберегти здоров’я суглобів

Як зберегти здоров’я суглобів

                               Як зберегти здоров’я суглобів
    Із віком стан організму людини зазнає змін. Не є винятком опорно – рухова система, яка досить рано під впливом різних факторів піддається цим змінам. Біль у суглобах і слабкі кості багатьом із нас здаються неминучим наслідком старіння тіла.
    У сучасному світі з цією проблемою стикаються люди досить молоді, віком 35 – 40 років. До того ж, біль у суглобах часто поєднується з припухлістю, набряками, хрустом при русі, обмеженням рухливості.
    Справа в тому, що суглобові хрящі на 80% складаються з води. Допоки хрящ «вологий», він може виконувати великі навантаження. Коли рівень вологи в ньому зменшується, хрящ стає ламким і менш еластичним.
Важливу роль у здоров’ї суглобів відіграє внутрішньосуглобова рідина, що зволожує й захищає поверхню хрящів. Із віком її вироблення зменшується, що також є причиною хвороб опорно – рухового апарату, наприклад, розвитку остеоартрозу – найбільш поширеної патології.

Чому виникають подібні хвороби?

•    Насамперед через вікові зміни. Клітини хрящів ( хондроцити), що регулюють їхнє відновлення, із часом функціонують гірше, а процеси руйнування, навпаки, переважають.
•    Травми в минулому й фізичні навантаження. Найбільше страждають ті суглоби, які довгий час переносили підвищені навантаження або були травмовані.
•    Малорухливий спосіб життя. Щоб обмінні процеси в суглобах проходили нормально, слід більше рухатися. Саме рух стимулює вироблення внутрішньосуглобової рідини й покращує надходження корисних речовин до хрящів.
Сучасна медицина, на жаль, не володіє методами повного відновлення хрящів та суглобів, але є немало способів і препаратів, які допоможуть нам віддалити подібні проблеми, стабілізувати свій стан та зупинити прогресування захворювання. Займатися профілактикою хвороб опорно – рухового апарату необхідно з юних літ, не чекаючи появи симптомів хвороби.
Як комплекси вітамінно – мінеральних добавок  допомагають нашим суглобам?
    Дія цих препаратів спрямована на збереження функціональності сполучної тканини, її синтез, на запобігання дегенерації тканин.  Вітамінно – мінеральні комплекси сприяють загальному зміцненню організму, стимулюють відновлення травмованих волокон, підвищують амортизаційні властивості хрящової тканини, суттєво знижують ризик травм і розвиток захворювань суглобів. Дуже важливо враховувати це спортсменам і людям, які виконують важкі фізичні навантаження.
    Для профілактики травм і швидкого зношування суглобів потрібно включити у свій раціон
Колаген для суглобів
    Колаген – це особливий білок, що є важливим елементом будь – якої сполучної тканини. Якщо рівень колагену в нормі – суглоби та зв’язки зміцнені, хрящова тканина не виснажується, а еластичність тканин висока. Колаген синтезується в організмі, проте для синтезу потрібні мінерали: мідь, залізо, марганець, вітаміни групи В,вітамін С, амінокислоти. Усе це містять колагенові добавки.
Омега – 3 ( поліненасичені жирні кислоти ) сповільнюють процеси руйнування колагенових волокон, запобігають розвитку хвороб серцево – судинної системи, появі холестеринових бляшок, виникненню хвороб опорно – рухового апарату. Сучасні Омега – 3 виготовляються в зручних для вживання желатинових капсулах, де діюча речовина ( риб’ячий жир) очищена від домішок та збагачена вітамінами.
Глюкозамін, хондроїтин, MSM
    Це потужний хондропротектор, який запобігає дегенерації сполучних тканин, сприяє їхньому новому синтезу, стимулює відновлення травмованих волокон. Цей препарат поєднує три найпоширеніші живильні речовини, які підтримують здоров’я суглобів. Глюкозамін і хондроїтин сприяють нормальній рухливості й комфортному стану суглобів. MSM у формі сполуки сірки природного походження забезпечує оптимальну живильну підтримку суглобів, має протизапальну дію.
Препарати з кальцієм та вітаміном D
    Зміцнюють кісткову тканину, запобігають запальним процесам. Разом вони прекрасно засвоюються організмом.
Вітаміни групи В
    Запобігають втомлюваності, слабкості, неврологічним порушенням, підсилюють адаптаційні резерви нашого організму, знижують стрес і покращують настрій.
Вітамін С
    Бере участь у процесах утворення колагену, що забезпечує гнучкість суглобів; має  антиоксидантну дію; підвищує захисні функції організму в боротьбі з інфекціями; сприяє поліпшенню сну.
    Не забуваймо періодично ( 2 рази на рік ) вживати комплекси хондропротекторів і вітамінно – мінеральних добавок!
    Пам’ятаймо: здорові суглоби дають нам змогу багато й вільно рухатися, займатися улюбленими видами спорту, активно відпочивати, подорожувати, мати хороше здоров’я, а отже, жити повноцінним життям!
                                                                                                                                                                                                                                                              Max Muscle

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner