Кошик
186 відгуків

MAXMUSCLE спортивне харчування, БАДи, аксесуари

+380 (66) 295-00-01
+380 (63) 590-11-20
Viber

Цитрулін у спорті та в медицині

Цитрулін у спорті та в медицині

                             Цитрулін у спорті та в медицині

Ось варіанти цитруліну представленого в намому магазині


Усім спортсменам, які вживають передтренувальні комплекси, знайомий цитрулін, що здатний створити потужний пампінг (наповнити м’язи кров’ю) на тренуванні та значно підвищити рівень енергетичного потенціалу організму. Цитрулін використовують на всіх етапах тренування, і вплив цієї речовини на здоров’я та спортивні досягнення дуже значимий.
Сама назва походить від латинського слова citrullus -кавун, адже вперше цю речовину виділили зі шкірок кавуна. Це замінна амінокислота, що в невеликій кількості виробляється організмом. Вона не є будівельним білком, проте нейтралізує вплив аміаку, а отже, сечовини й молочної кислоти в клітинах і тканинах нашого тіла.
У спортивних продуктах і в медичних цілях цитрулін випускається у формі L- цитруліну (речовина природного походження) та цитруліну малату (поєднання цитруліну з яблучною кислотою). 
Малат (яблучна кислота) ― речовина (молекула органічної солі яблучної кислоти), що нерідко застосовується як харчовий консервант, а в цитруліні покращує його біодоступність, скорочує період засвоєння, помітно впливає на продуктивність, а також на ефект цитруліну та його стабільність у нашому організмі. 

Як цитрулін впливає на організм спортсмена

•    Забезпечує потужний пампінг, продуктивність, фізичну силу й витривалість організму, максимальну результативність спортсмена.
•    Віддаляє больовий поріг, ослаблюючи  відчуття втоми. 
•    Активізує виведення молочної кислоти та аміаку з організму. 
•    Підсилює кровопостачання в м'язах, підтримує їхній тонус.
•    Застосовується в період «сушки» - формування правильного рельєфу м'язів.
•    Як енергетик, поліпшує працездатність організму, скорочуючи період відновлення спортсмена. 
•    Регулює вироблення кисню й позитивний баланс азоту. 
•    Зміцнює імунний захист, покращує еректильні функції.
•    Перешкоджає пошкодженню кишечника під час виконання інтенсивних фізичних вправ. 
•    Усуває стан перетренованості, що дуже важливо при підготовці до змагань.
•    Не допускає втрати м’язової маси під час дотримання низькокалорійної дієти.
•    Виводить з організму шкідливі речовини, віддаляючи процеси старіння.
 

Цитрулін - це природний попередник аргініну, проте його біологічна доступність вища, а час циркуляції в крові триваліший.

Хто може приймати цитрулін

•    Продукти з L- цитруліном та малатом цитруліну рекомендують вживати спортсменам-силовикам (бодибілдерам, важкоатлетам, стронгменам, пауерліфтерам, представникам богатирського багатоборства, перетягування канату, армреслінгу); метальникам диска/списа; футболістам, хокеїстам, баскетболістам, волейболістам, любителям фітнесу – усім спортсменам, які потребують значних затрат енергії, сили й витривалості.
•    Активні люди, аматори в спорті, які прагнуть удосконалити своє тіло, підвищити його силові показники й зміцнити своє здоров’я.
•    Особи з певними захворюваннями в процесі комплексного лікування за призначенням лікаря.
Рекомендують вживати добавку з цитруліном курсами протягом одного-двох місяців, а потім зробити  перерву на місяць.
Практика свідчить, що ефект від прийому відчувають  на четвертий-п’ятий день після початку вживання цитруліну, проте найбільший ефект помітний через два тижні.

Цитрулін у медицині застосовується в комплексній терапії

•    в лікуванні хронічних захворювань серцево-судинної системи (захищає судини, знижуючи артеріальний тиск), печінки (сприяє детоксикації печінки), нирок, цукровому діабеті; 
•    при синдромі хронічної втоми, професійному вигоранні (усунення втоми, насичення організму енергією);
•    для лікування ГРЗ та ГРВІ,  Covid-19 (протизапальні властивості, зміцнення імунітету) та відновлення організму після хвороби.
 У кожному конкретному випадку прийом цитрулінової добавки потрібно узгоджувати з лікарем.
Хочеться детальніше зупинитися на продуктах із цитруліном від відомих європейських виробників.
Спортивна добавка Ostrovit Citrulline 210г у порошку, в основі якої цитруліну малат із вітаміном В6 і таурином, - це ефективна формула продукту від польського виробника для надійної підтримки організму спортсмена протягом і після тренувань та збільшення його працездатності й сили. У склад добавки входить яблучна кислота, яка разом із цитруліном допомагає швидкому засвоєнню амінокислоти.
6 г цитруліну малату на день суттєво зменшує втомлюваність м’язів, на третину збільшує кількість АТФ, підвищує рівень фосфокреатину (резерву енергії в клітинах міокарда й скелетних м’язів) після занять на 20%.
 Продукт Ostrovit Citrulline - потужний енергетик, що стане знахідкою в пауерліфтингу, бодибілдингу та інших видах спорту (див. вище). Відчутний ефект добавки ви помітите вже на 3-4 день регулярного прийому, на 15-й день - максимальний ефект.
Вживати продукт потрібно в дні тренувань по 1 порції за 30 хвилин до тренування.  3 г порошку слід змішати з 150 мл соку або  води, щоб приготувати приємний на смак коктейль.
Тривалість курсу прийому добавки - 1-2 місяці. 
Можна поєднувати прийом Citrulline Malate з Creatine, Proteinе, BCAA.
Extrifit Citrulline Pure 300g від чеського виробника пропонує споживачам натуральний продукт – 100% чистий вільний L –цитрулін у порошку, без шкідливих домішок, у різних ароматизованих фруктових варіантах добавки. Це природна форма цитруліну, що легко засвоюється нашим організмом і дає відчуття потужного пампінгу й ефективного живлення  м’язів. Вони збагачуються киснем, енергією, силою,  росте й формується правильна мускулатура! Крім цього, приплив крові до м’язів сприяє їхньому швидкому відновленню. Це важливо не лише в силових, а й в усіх видах спорту. 
Спортсменам ця форма цитруліну допоможе висушити м’язи та сформувати їхній рельєф. L-цитрулін також підходить тим, хто дотримується низькокалорійної дієти.
Для приготування передтренінгового коктейлю вміст 1 мірної ложки (6,4г) розмішайте в 200мл води. Випийте за 20-30хв до початку тренування.
    Компанія Extrifit пропонує всім спортсменам та людям, які ведуть активний спосіб життя, чистий L –цитрулін у двох продуктах. Крім порошку, ви також можете вживати цитрулін у капсулах у продукті Extrifit Citrulline Pure 1000mg/cps. 
    BioTech USA Citrulline Malate 300g – харчова добавка від угорського виробника, що є ефективною формою продукту для наповнення організму цією необхідною амінокислотою. 
    В основі продукту L-цитрулін малату - амінокислота L-цитрулін і яблучна кислота, що забезпечують ідеальне поглинання й засвоєння продукту та швидкий ефект: збільшення показників сили, витривалості, рівня енергії, накачування м’язів, приросту  мускулатури, кількості фізичних навантажень. Добавка також усуває дію молочної кислоти на м'язову тканину. Крім того, під час тренувань спортсмен не відчуватиме помітної втоми й відновлення організму відбудеться набагато швидше.
    Якщо ви займаєтеся тим видом спорту, що потребує енергії,  сили й витривалості, цей якісний продукт BioTech Citrulline Malate завжди стане вам у пригоді й забезпечить очікувані результати.

Склад продукту на 1 порцію (3 г):
     L-цитрулін малат - 3000 мг
    Інгредієнти: L-цитрулін (46%), яблучна кислота (49,8%), діоксид кремнію.
     Для приготування напою змішайте 1 порцію (3 г порошку) з 300 мл води. Випийте за 15–20 хвилин до тренування. 
 L-цитрулін малат зазвичай вживають для покращення показників сили, витривалості та пампінгу, усунення крепатури та скорочення періоду відновлення після інтенсивних фізичних навантажень. 
Ця амінокислота допоможе позбутися анемії після інфекційних хвороб, поліпшити стан волосся й нігтів, підсилити потенцію. Проте при цьому наголошують, що цитруліну малат п’ють до тренування.
Для якісного прокачування м’язів у бодибілдингу вживають переважно порошковий L-цитрулін малат. Оскільки він має кислий смак,  потрібно розводити порошок у солодкому соці або чаї. Для  потужного  пампінгу цей коктейль приймають за 30-40 хвилин до початку тренування натще. Дози вказуються конкретним виробником в описі продукту й підбираються індивідуально.
Для швидкого та якісного відновлення після інтенсивних занять спортсменам рекомендують вживати L-цитрулін малат (6 г)  після закінчення тренування. Помітні позитивні показники спостерігаються на 14 день прийому продукту.
    Щоб запобігти анемії, що виникає як наслідок дотримання гіпербілкової дієти, та зберегти м’язову масу під час низькокалорійного харчування, радять тривалий прийом L-цитруліну (3-6 г) під час вечері.
 Протипоказаннями для вживання цитруліну є ревматоїдний артрит, виразка шлунка та 12-палої кишки, періоди вагітності та лактації, вік до 6 років.
   

MAX MUSCLE

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner