Кошик
186 відгуків

MAXMUSCLE спортивне харчування, БАДи, аксесуари

+380 (66) 295-00-01
+380 (63) 590-11-20
Viber

MSM: органічна сірка для здоров’я наших суглобів

MSM: органічна сірка для здоров’я наших суглобів
MSM: органічна сірка для здоров’я наших суглобів
    МСМ (метилсульфонілметан) – це природна сполука органічної сірки, що міститься в незначній кількості в деяких  продуктах: у молоці, помідорах, м’ясі, чаї. Джерелом сірки  є сир, яйця, молюски, риба, багато рослинних продуктів: горох, капуста, квасоля, часник, цибуля. Однак в умовах сучасного життя такої кількості сірки часто буває недостатньо для повноцінного функціонування організму.
    Нестача цього мікроелемента призводить до порушень у роботі опорно-рухової системи (запалення суглобів, руйнування хрящової тканини, розвиток артрозу) і внаслідок цього до дегенерації суглобів. 
    Розробники й виробники харчових добавок пропонують якісні продукти з органічною сіркою, що ефективно підтримують як весь організм, так і здоров’я опорно-рухової системи.
     МСМ для харчових добавок в основному отримують із морської води за спеціальними технологіями. Така форма сірки не токсична й добре засвоюється організмом. 
    Найчастіше МСМ вживають для зменшення запальних та больових відчуттів  у суглобах або м'язах. 
Як MSM діє на організм людини
    Сприяє синтезу колагену, який входить до складу м'язів, суглобів та зв'язок, підтримуючи  їхній стан;
    активізує вироблення жовчі, необхідної для оптимальної роботи травної системи; 
    підтримує кислотно-лужний баланс в організмі;
    сприяє виробленню інсуліну, що бере участь у метаболізмі цукру;
    пригнічує передачу імпульсів болю в нервових волокнах;
    зменшує запальні процеси,  що спричиняють біль;
    покращує загальний кровообіг та функції серцевого м'яза;
    скорочує м'язові спазми, зменшує набряки тканин, скутість суглобів;
    не допускає руйнування хрящової та сполучної тканини;
    скорочує період відновлення після травм або інтенсивних тренувань.
Практикою давно доведена користь MSM для спортсменів усіх категорій. Харчові продукти із органічною сіркою ефективно допомагають спортсменам завжди бути у формі, витримувати значні фізичні навантаження, якісно відновлюватися після тренувань чи змагань. Систематичне вживання біодобавок із MSM активізує вироблення суглобової рідини, сприяє рухливості плечових, колінних і ліктьових суглобів, не допускає виникнення судом, запальних процесів та окисного стресу в суглобах.
    Професійні спортсмени обов’язково включають харчові добавки з MSM у свій раціон і дуже схвально відзначають його переваги як ефективного продукту для зміцнення здоров’я.
NOW Foods МСМ (метилсульфонілметан), 1000 мг, 120 вегетаріанських капсул
    Харчова добавка від американського виробника – одна з найбільш важливих для здоров’я опорно-рухового апарата. Органічна сірка – життєво необхідний мінерал при захворюваннях суглобів, зв’язок, кісткової тканини, зубів. 
    Гарантована якість GMP. Вегетаріанська формула. Без ГМО.
Кошерний продукт. Виготовлено на підприємстві, що має реєстрацію належної виробничої практики (GMP).
МСМ (метилсульфонілметан) — це сірковмісна сполука, що містяться в усіх клітинах нашого організму та  потрібна для здоров’я й життя людини. МСМ забезпечує кругообіг сірки в організмі, сприяє  формуванню та підтримці різних його функцій, зокрема сполучних тканин (суглобових хрящів, шкіри). 
Продукт МСМ дуже ефективний для профілактики артриту, остеопорозу, артрозу, подагри, остеохондрозу та інших захворювань, що вражають опорно-руховий апарат; для зменшення навантажень на суглоби під час тренувань або важкої фізичної праці; для швидкого відновлення організму після навантажень; для повноцінного живлення ваших суглобів та зменшення відчуття дискомфорту, скутості чи болю в різних ділянках тіла.
Розмір порції: 2 капсули.
Кількість на 1 порцію: МСМ (метилсульфонілметан)  - 2,0 г (2000 мг). 
Інші інгредієнти: целюлоза (капсула), стеаринова кислота (рослинного походження), стеарат магнію (рослинного походження).
Кількість в 1 упаковці: 120 капсул.
Країна-виробник: США.
Рекомендації щодо застосування NOW Foods МСМ
Приймати по 2 капсули 1–2 рази на день під час їжі. Якщо виникає здуття кишківника, зменшити дозу.
Puritan's Pride MSM (метилсульфонілметан), 1000мг, 120 капсул
Продукт MSM 1000мг від Puritan's Pride забезпечить вам повноцінну підтримку опорно-рухового апарату та здоров'я суглобів.
В основі добавки - сполука органічної сірки, яка має  протизапальний та відновлювальний ефект. МСМ виявляє також амортизаційні властивості, знижує надмірне навантаження на суглоби, стимулюючи вироблення синовіальної рідини й покращуючи еластичність сполучної тканини; зменшує больові відчуття й дискомфорт при русі; попереджає виникнення травм під час тренувань.
Продукт  рекомендований усім спортсменам (зокрема силовикам, які переносять значні навантаження на суглоби), людям, які ведуть активний спосіб життя та всім, хто має проблеми зі здоров’ям опорно-рухового апарату. 
Склад 1 порції (1 капсула) продукту
МСМ (метилсульфонілметан, вміст сірки - 340 мг) - 1000 мг 
Інші інгредієнти: желатин, магнію стеарат (рослинний).
Кількість в 1 упаковці: 120 капсул.
Країна-виробник: США.
Дорослим приймати по 1 капсулі 2-3 рази на день під час їжі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner