Кошик
186 відгуків

MAXMUSCLE спортивне харчування, БАДи, аксесуари

+380 (66) 295-00-01
+380 (63) 590-11-20
Viber

Мелатонін: «гормон сну», що змінює якість життя

Мелатонін: «гормон сну», що змінює якість життя

                                                       Мелатонін: «гормон сну», що змінює якість життя
Мелатонін — нейрогормон епіфіза (шишковидної залози в мозку), що регулює циркадні ритми (своєрідний внутрішній годинник організму, біопроцеси, повязані зі зміною дня і ночі) у всіх живих організмів. Кількість мелатоніну в нашому організмі збільшується, коли настає вечір. Тоді ми відчуваємо сонливість. Уранці рівень мелатоніну в крові знижується й організм подає сигнал прокидатися. Саме тому мелатонін отримав назву – «гормон сну».
Дослідники дійшли до висновків, що цей нейрогормон нормалізує артеріальний тиск, температуру тіла, підтримує зір та сприяє розслабленню нервової системи. Крім того, мелатонін, завдяки антиоксидантним властивостям, полегшує лікування рефлюксної хвороби та виразки шлунка, а в чоловіків допомагає синтезу гормону росту й усуває еректильну дисфункцію.
Практикою доведено, що вживання мелатоніну суттєво покращує якість сну, активізує вироблення цього гормона самим організмом, знижує симптоми тинітуса (шуму чи дзвону у вухах),  певною мірою впливає на покращення пам’яті. 
Установлено, що вироблення мелатоніну нашим організмом стимулюють деякі продукти, у яких він наявний: ромашковий чай, мигдаль, виноград, вишневий сік, тепле молоко, насіння льону, вівсяні пластівці. При цьому важливим є, звичайно, вибір продуктів для вечері, здорові звички, стан нервової системи та багато інших чинників.
Із віком вироблення мелатоніну зменшується, цим пояснюється зниження якості сну в дорослих, а особливо в людей похилого віку. 
    Якщо з допомогою природних засобів не вдається нормалізувати сон, допомагають біологічні харчові добавки, які  безпечні для вживання в контрольованих лікарем дозах. При цьому слід обов’язково врахувати взаємодію (сумісність/несумісність) із  лікарськими препаратами, які ви приймаєте. До цієї групи належать
снодійні, заспокійливі; ліки для зниження тиску й розрідження крові; анти- та імунодепресанти; препарати для лікування епілепсії та діабету; оральні контрацептиви.
    Саме тому рекомендують у кожному конкретному випадку консультуватися зі своїм лікарем. І, звичайно, абсолютно не сумісні мелатонін та алкоголь, який перешкоджає виробленню гормону сну в організмі.
Мелатонін Melatonin  Now Foods, 5 мг, 180 капсул
Харчова добавка Melatonin від американського виробника Now Foods ефективно регулює ритм сну й покращує його якість; позитивно впливає на стан ЦНС, діяльність травної системи, сповільнює процес старіння організму. Універсальний адаптоген, хороший онкопротектор.
Як добавка діє на людський організм
Мелатонін підтримує точний цикл сну (чергування дня і ночі); сприяє більш тривалому й міцному сну, а після прокидання дає відчуття свіжості. Нормалізує функції всіх внутрішніх органів. 
Як дієвий адаптоген, має протистресовий ефект, поліпшує процеси адаптації під час зміни часових поясів і клімату. Усуває втому, дратівливість, руйнівну дію гормонів стресу.
Крім того, мелатонін нормалізує роботу  ендокринної системи, пригнічує надлишковий викид кортизолу й адреналіну внаслідок стресу; збільшує вміст ГАМК (гамма-аміномасляної кислоти) та серотоніну в мозку, запобігаючи депресивним станам.
Мелатонін також продовжує активне сексуальне життя, знижує прояви клімактеричного синдрому, підвищує потенцію під час еректильної дисфункції. 
Cклад  1 капсули добавки Melatonin  Now Foods, 5 мг
Мелатонін (як N-ацетил-5-метокситриптамін)    — 5 мг.
Інші інгредієнти: целюлоза, рослинний полісахарид (капсула),  стеарат магнію (рослинний).
Не містить пшениці, глютену, сої, молока, яєць, риби, молюсків. Виробляється на підприємстві GMP. Без ГМО.
Сиробник: Now Foods, США
Форма випуску: 60/180 капсул.
Рекомендації щодо застосування: дорослим вживати по 1 капсулі перед сном, запиваючи водою.

Протипоказання: індивидуальна непереносимість компонентів; період вагітності та лактації; наявність певних захворювань.
Мелатонін Puritan's Pride (Melatonin), 10 мг, 120 капсул
Дієтична харчова добавка на основі нейрогормона мелатоніну рекомендується для нормалізації природного циклу сну, функцій нервової та ендокринної систем.
    Якщо ваш сон   не ефективний через часте безсоння, збудження нервової системи, тривожність чи інші причини,   мелатонін – саме той правильний вибір продукту, що допоможе врегулювати ці розлади,  покращивши якість нічного відпочинку, ваш настрій і працездатність.
    Прийом мелатоніну нормалізує артеріальний тиск, підтримує спокійний сон та розслаблює нервову систему.
     Склад 1 порції (1 капсула) добавки:    Melatonin    - 10 mg .
    Інші інгредієнти: Vegetable целюлоза, желатин, кремнезем, рослинний стеарат магнію.
    Не містить штучних барвників, ароматизаторів і підсолоджувачів, консервантів, цукру, крохмалю, молока, лактози, глютену, пшениці, дріжджів і риби. 
    Кількість в 1 упаковці: 120 капсул.
    Країна-виробник: США.
    Рекомендації щодо застосування: дорослим вживати по 1 капсулі перед сном, запиваючи водою. 
    Застереження! Добавка не призначена для вживання жінками в періоди вагітності та лактації. У разі прийому яких-небудь ліків та наявності у вас якогось захворювання проконсультуйтесь зі своїм лікарем. 
    Припиніть вживання мелатоніну, якщо з’явилися які-небудь побічні реакції. Приймаючи добавку, не сідайте за кермо й не вживайте алкоголь!  

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner