Кошик
213 відгуків

MAXMUSCLE спортивне харчування, БАДи, аксесуари

+380 (66) 295-00-01
+380 (66) 295-00-01
Viber

Екстракт йохімбе та його властивості

Екстракт йохімбе та його властивості
Екстракт йохімбе та його властивості
    Йохімбе (лат. Pausinystalia yohimbe) - це вічнозелене тропічне дерево, що росте в Африці й відоме завдяки лікувальним властивостям кори. Саме в складі кори наявні алкалоїди і серед них – йохімбін, який має здатність збільшувати енергетичні ресурси організму. Здавна цілителі Західної Африки використовували кору йохімбе для лікування порушень статевої функції в чоловіків.
 Йохімбін - багате джерело поживних речовин, зокрема вітаміну Е, фосфору та кальцію, що в комплексі насичують організм, стимулюючи вироблення тестостерону й посилюючи статевий потяг.
 Йохімбін стимулює приплив крові до периферичних областей, збільшуючи ерекцію й продовжуючи статевий акт у чоловіків. Через це йохімбін у якості медичного препарату (йохімбіну хідрохлорид) використовується для посилення потенції. Проте, як свідчить практика, йохімбін не можна застосовувати постійно, без контролю лікаря, оскільки він має побічні дії на організм (безсоння, збудження,  стрибки артеріального тиску, прискорене серцебиття, проблеми зі шлунком,  головний біль).
Спортсмени дають схвальні відгуки  про йохімбін, як про потужний енергетик, що поліпшує якість їхніх тренувань. 
Багато виробників дієтичних добавок пропонують свої продукти на основі екстракту кори дерева йохімбе (Yohimbe Extract).
Як йохімбін діє на організм людини
•    Стимулює вироблення організмом власного тестостерону, що допомагає нарощенню м’язової маси;
•    збільшує запаси енергії та фізичних сил, підвищуючи працездатність; 
•    активізує функції ЦНС, покращуючи пам’ять, концентрацію уваги та мотивацію; покращує настрій;
•    поліпшує ерекцію, стимулюючи приплив крові до статевого члена, підвищує лібідо;
•    зменшує застійні явища в органах малого таза, запобігаючи появі простатиту й аденоми; 
•    стимулює спалювання зайвого жиру, сприяючи 
схудненню.
Йохімбе Puritan's Pride Yohimbe Extract, 50 капсул
Харчова добавка від американського виробника містить екстракт кори дерева йохімбе, що є натуральним афродизіаком і покращує еректильну функцію в чоловіків, активізує  нервові центри, які регулюють статевий потяг та сексуальне збудження в ЦНС.
Продукт ефективно забезпечує ерекцію, підвищує лібідо й сприяє поліпшенню якості сексуального життя. 
Puritan's Pride Yohimbe Extract також суттєво допоможе спортсменам, особливо тим, які хочуть швидко наростити м'язову масу, позбутися зайвого жиру, сформувати якісний рельєф, підвищити свою продуктивність, рівень енергії й отримати бажані результати в спорті та відновитися за найкоротший термін.
Добавка стимулює  вироблення тестостерону, підвищує тонус, поліпшує психоемоційний стан; зменшує ризик виникнення чоловічого безпліддя, еректильної дисфункції.
Харчова домішка Puritan's Pride Yohimbe Extract рекомендована  чоловікам, які бажають поліпшити якість статевого життя; тим, хто  має вторинні сексуальні розлади; спортсменам, які переносять значні фізичні навантаження (зокрема при синдромі хронічної втоми). 
Кількість на 1 порцію (1 капсула)
Йохімбе    — 250 мг   (Pausinystalia johimbe, кора),  (екстракт 4: 1, еквівалент 1000 мг цільної сировини). 
Інші інгредієнти: рослинна целюлоза, желатин. Містить <2%: діоксиду кремнію, рослинного стеарату магнію. 
Продукт не містить штучних консервантів, цукру, крохмалю, молока, лактози, сої, глютену, пшениці, дріжджів, риби, натрію.
    Кількість в 1 упаковці: 50.
    Країна-виробник: США.
   Рекомендації щодо вживання: дорослим чоловікам вживати по 1 капсулі на день під час їжі. Перед застосуванням проконсультуватися зі своїм лікарем.
Бустер тестостерону для чоловіків Swanson Yohimbe, 500 мг, 120 капсул
Продукт, виготовлений із екстракту кори дерева йохімбе, рекомендується для підтримки чоловічого здоров’я, профілактики еректильних порушень, стимулювання потенції, підвищення лібідо, покращення сексуального життя. 
 Добавка сприяє виробленню тестостерону, підвищує рівень енергії та фізичних сил, знімає психоемоційне навантаження,  сприяє нарощенню м’язової маси й покращенню результатів у спортсменів.
Стимулює центральну нервову систему, покращує пам’ять і концентрацію уваги, витривалість організму, поліпшує загальне самопочуття.
Дія продукту дуже ефективна, оскільки не залежить від  психофізичного стану людини (рівня втоми чи депресивного стану).
Кількість на 1 порцію (1 капсула)
Йохімбе    — 500 мг   (Pausinystalia johimbe, кора).
 Інші інгредієнти: рисове борошно, желатин, мальтодекстрин.
Кількість в 1 упаковці: 120 капсул.
Країна-виробник: США.
Рекомендована доза: дорослим чоловікам приймати по 1-2 капсули на  день під час їжі.
 Не є лікарським засобом. 
Застереження! Цей продукт містить йохімбін, що може  підвищувати артеріальний тиск і прискорювати серцебиття, тому його не можна вживати людям із серцево-судинними захворюваннями. Добавка не підходить жінкам, людям похилого віку та особам із психічними розладами. 
Під час прийому добавки не вживайте алкоголь,  антидепресанти, продукти, що містять тирамін (печінку, сири та  червоне вино), а також ліки, що містять фенілпропаноламін (PPA). 
Припиніть вживання й проконсультуйтесь зі своїм лікарем у разі виникнення головокружіння, безсоння, тремору, нервозності, головного болю чи прискореного серцебиття. 
Перед прийомом спортивного харчування обов’язково проконсультуйтеся з лікарем і ознайомтесь із переліком протипоказань до цього продукту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner