Кошик
212 відгуків

MAXMUSCLE спортивне харчування, БАДи, аксесуари

+380 (66) 295-00-01
+380 (66) 295-00-01
Viber

Пролін і його користь для нашого організму

Пролін і його користь для нашого організму
Пролін і його користь для нашого організму
    Пролін — це протеїногенна (розчинна у воді) амінокислота, що існує у двох  формах (L і D ) та входить до складу  білків усіх організмів. Найбільша концентрація проліну в колагені - основному структурному білку сполучної тканини.
    Саме колаген – необхідний компонент шкіри, сухожиль, суглобів, кісток, хрящів та судин. Отже, L-пролін надзвичайно важливий для структури й функцій  тканин цих систем, підтримки їхньої життєдіяльності. Ця амінокислота, що виробляється в печінці,  бере участь у багатьох процесах сполучних тканин.
Пролін міститься в морепродуктах (креветках, крабах, мідіях, кальмарах тощо), рибі, м’ясі (яловичині, баранині), у житньому хлібі, рисі, пшениці, вівсі, насінні льону. 
 Додатковим джерелом проліну є харчові добавки, що ефективно насичують наш організм, оскільки часто в раціоні нам не вистачає природних джерел цієї амінокислоти.
Як L-пролін діє на наш організм
•    Підтримує й зміцнює суглоби та зв'язки,  збільшуючи м’язовий об’єм і сприяючи швидкому відновленню м’язової тканини й організму загалом після інтенсивних тренувань;
•    відповідає за синтез глікогену та його накопичення в м’язах і печінці;
•    стимулює вироблення  колагену, поліпшуючи структуру шкіри та продовжуючи  молодість;
•    забезпечує здоров’я сполучної тканини печінки, нирок, судин, склери очей; 
•    запобігає запальним захворюванням шкіри, слизових оболонок та суглобів, усуває суглобові та головні болі ;
•    сприяє лікуванню опіків, ран, пухлин, цирозу печінки (на стадії ремісії);
•    має антиоксидантний вплив на організм, поліпшуючи метаболізм і активно оновлюючи клітини;
•    нормалізує циркуляцію крові, зміцнюючи судини та серцевий м'яз;
•    зволожуючи шкіру, сприяє здоров’ю волосся й нігтів;
•    стимулює синтез гормонів щитовидної залози;
•    поліпшує функції шлунково-кишкового тракту;
•    зміцнює імунну систему організму, рівень енергії, покращує самопочуття й психоемоційний стан.
Для ефективнішого засвоєння L-проліну його часто  рекомендують вживати в комплексі з вітаміном С та амінокислотою L-цистеїном, що теж є компонентом колагену. Курс прийому проліну зазвичай триває 1 місяць.
NOW Foods, L-пролін, 500 мг, 120 вегетаріанських капсул
Харчова добавка з амінокислотою L-проліном — це важливий продукт, необхідний для вироблення колагену в нашому організмі. Колаген, як основний будівельний білок, формує всі сполучні тканини в людському організмі, сприяючи  оптимальним функціям шкіри, судин, волосся нігтів, сухожиль, зв’язок, суглобів і кісток та інших органів.
Цей продукт рекомендований як спортсменам, які через постійні навантаження опорно-рухового апарату потребують додаткового живлення організму амінокислотами, поповнення енергетичних ресурсів, так і всім тим людям, які дбають про своє здоров’я, зовнішній вигляд та хочуть бути активними й молодими, незважаючи на свій вік.
Дієтична добавка є вегетаріанським і веганським продуктом без ГМО та штучних барвників, виготовленим на підприємстві, що має реєстрацію GMP. Не містить пшениці, глютену, сої, молока, яєць, риби, молюсків. 
Розмір порції: 2 рослинні капсули
Порцій в упаковці: 60
Кількість в 1 порції: L-пролін (у вільній формі)    - 1 г (1000 мг).    
Інші інгредієнти: целюлоза (капсула), стеаринова кислота рослинного походження, кремній. 
Кількість в 1 упаковці: 120 капсул.
Країна-виробник: США.
Рекомендації із застосування: вживати по 2 капсули 1–2 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі.
Solgar L-пролін, 500 мг, 100 рослинних капсул 
    Дієтичний продукт від американського виробника Solgar L-пролін призначений для колагенової підтримки організму важливою амінокислотою, без якої неможлива повна структурна формула білка. Саме колаген є найнеобхіднішим білком у будові сполучної тканини, а L-пролін забезпечує повноцінні функції колагену, його оптимальну користь для всіх систем організму.
Харчові добавки з L-проліном, зокрема продукти від бренду  Solgar, є  визнаними й поширеними серед тих людей, які прагнуть постійно піклуватися про свої суглоби, м’язи, серцево-судинну систему та шкіру й хочуть якнайдовше зберегти силу, активність, привабливий зовнішній вигляд і повноцінне здоров’я.
Продукт виготовлено з чистої сировини, без глютену, пшениці,  штучних барвників, молочних продуктів. Підходить вегетаріанцям і веганам. Має сертифікат кошерності Kosher Parve.
Розмір порції: 1 капсула
     Кількість в 1 порції: L-пролін (у вільній формі) -    500 мг.    
Інгредієнти: рослинна целюлоза, рослинний стеарат магнію.
Кількість в 1 упаковці: 100 капсул.
Країна-виробник: США.
Рекомендації щодо застосування добавки Solgar L-пролін
Дорослим вживати по 1 капсулі 2 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі або згідно з рекомендаціями лікаря. У разі вагітності, періоду лактації проконсультуватися зі своїм лікарем. Не бажано вживати пролін увечері. Не перевищуйте рекомендовану дозу.
Максимальний ефект від прийому добавки з проліном спостерігається за умов дотримання режиму збалансованого харчування, регулярних фізичних навантажень та здорового способу життя.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner