Кошик
214 відгуків

MAXMUSCLE спортивне харчування, БАДи, аксесуари

+380 (66) 295-00-01
+380 (66) 295-00-01
Viber

Бренд BSN: елітне спортивне харчування для бодибілдингу та фітнесу

Бренд BSN: елітне спортивне харчування для бодибілдингу та фітнесу
      Бренд BSN: елітне спортивне харчування для бодибілдингу та фітнесу
BSN – це досить відомий американський виробник продуктів спортивного харчування. Бренд заснований у 2001 році, проте дуже швидко, завдяки високій якості своєї продукції та її популярності серед широкого кола споживачів, став одним із світових лідерів у виробництві інноваційних харчових добавок.
Сьогодні продукція  BSN користується попитом у 90 країнах світу. Виробник BSN та його технологи здобули багато нагород («Бренд року», «Продукт для росту м’язів» та ін.) як компанія, яка постійно пропагує здоровий спосіб життя, фізичну активність і успіх у спорті. «Кожен може реалізувати свій потенціал і досягнути бажаних результатів разом із нами!» – таким є кредо цього бренду.
Визнання й авторитет компанії пов’язані з іменем  Ронні  Коулмена – легендарного американського бодибілдера, восьмиразового володаря титулу «Містер Олімпія» 1998-2006 років, який досяг феноменальних антропометричних даних   (біцепс – 62 см!), удосконалених наполегливими тренуваннями, здоровим харчуванням і вживанням спеціалізованих добавок для бодибілдерів від бренду  BSN.
Спортивне харчування від виробника BSN призначене насамперед для людей, які активно займаються бодибілдингом та іншими силовими видами спорту, а також для любителів фітнесу, представників інших видів спорту й тих, хто прагне набути професійних навичок у цих сферах. Харчові продукти від BNS, за свідченнями спортсменів, чудово допомагають досягнути найвищих результатів.
Ці харчові добавки розробляються на основі лише натуральної сировини за оригінальними збалансованими формулами й інноваційним складом. Компанія спеціалізується на виробництві продуктів для підвищення енергії, нарощення й підтримки м’язової маси, для схуднення. Це передтренувальні комплекси, креатин, жироспалювачі, гейнери, амінокислоти.
Таким чином, мета бренду BSN - поліпшити фізичні параметри спортсменів (м’язову силу, енергетичний потенціал, об’єм сухої мускулатури, рельєф тіла), продуктивність їхнього тренувального процесу, зміцнити здоров'я й допомогти досягти бажаних результатів.
Топовими добавками бренду  є такі продукти, як  NО-Xplode, Cellmass, Amino – X, що відповідають усім критеріям високоякісних добавок.  
Амінокислоти для спорту BSN Amino -X, 1,01кг
Спортивний продукт AMINO - X від BSN пропонує споживачам
амінокислоти BCAA в порошковій формі для відновлення м'язової тканини й швидкого набору якісної сухої м'язової маси, а також для підвищення рівня енергії, витривалості, фізичної сили на тренуваннях.
Крім того, ця добавка є чудовим засобом для відновлення м'язів та всього організму спортсмена після тренувань.
До складу Amino - X входить 10 г мікронізованих амінокислот  (лейцин, ізолейцин, валін, таурин, цитрулін, L-аланін, ВСАА), бікарбонат натрію і вітамін Д, що в комплексі дають можливість отримати дієвий, синергетичний ефект, а значить максимальні результати.
Продукт AMINO – X від BSN належить до високоякісних, елітних добавок. Порошок легко розчиняється у воді, утворюючи приємний коктейль з амінокислотами у вільній формі.
Як діє AMINO – X на організм спортсмена
    Забезпечує енергією для аеробних і для анаеробних тренувань;
    як потужний анаболік, пришвидшує синтез білка в м'язових волокнах;
    активно підвищує рівень вільних амінокислот, знижуючи зайві жирові відкладення під впливом жироспалювального ефекту;
    виявляє антикатаболічну дію, не допускаючи руйнування м'язових тканин під час тренувань;
    сприяє процесам відновлення після інтенсивних фізичних навантажень;
    активізує вироблення й збереження м'язового глікогену, який є важливим компонентом метаболізму;
    збільшує витривалість організму, чутливість до інсуліну, зміцнює імунний захист, віддаляючи   поріг утоми.
Рекомендації щодо вживання AMINO - X
Порцію порошку (1 мірну ложку - 14,5 г) змішати з 200 мл холодної води, випити  за 20-30 хвилин до початку тренування й  після закінчення тренування. У дні відпочинку вживати  коктейль уранці й між прийомами їжі.
BSN NO-Xplode Caffeine Free, 555g
BSN NO-Xplode – це інноваційна передтренувальна добавка, що дуже швидко збільшує енергію спортсмена, розмір, силу й накачаність м’язів, продуктивність, ментальну концентрацію та інтенсивність тренувань.
BSN NO-Xplode Caffeine Free допоможе вам підтримувати постійну мотивацію на заняттях завдяки вмісту сильних і дієвих інгредієнтів у її складі: креатину, оксиду азоту й речовин, що стимулюють функції тіла та головного мозку.
Базовий компонент продукту NO-Xplode Caffeine Frее — NO Meta-Fusion, що, впливаючи на капіляри, швидко підвищує рівень оксиду азоту (NO) в організмі спортсмена. Завдяки цьому м’язовий  кровообіг значно поліпшується, живлячи мускулатуру киснем і всіма  корисними речовинами. Ви отримуєте значний приріст м’язової сили, об’єм мускулатури, а також неймовірну «венозність», яка викличе захват навіть у професійних бодибілдерів!
    Слід зазначити, що, вживаючи добавку NO-Xplode Caffeine Free, ви зможете не лише наростити мускулатуру, але й схуднути завдяки зниженню кількості підшкірного жиру.
    Характеристики продукту NO-Xplode Caffeine Free
    Забезпечує чітке ментальне фокусування  й потужний енергетический стимул перед тренуванням;
    збільшує силові показники й рівень оксиду азоту;
    віддаляє поріг утоми, сприяючи хорошому відновленню;
    транспортує кров і кисень у м’язові тканини, регулюючи водний і електролітний баланс;
    нормалізує рівень глюкози в крові;
    підвищує якісні показники тренувального процесу.
    NO-Xplode Caffeine Free відрізняється від звичайного NO-Xplode тим, що замість моногідрату креатину в ньому  4 різні форми креатину та бета-аланін, що збільшує витривалість. Нові донатори азоту — це  фірмові розробки BSN, а поліпшена формула стимуляції м’язового приросту — новітня технологія без кофеїну бренду BSN.  
    Дорослим рекомендовано вживати по 1-2 мірні ложки добавки NO-Xplode Caffeine Free BSN за 30-40 хвилин до початку тренування, змішуючи  порошок із 350-450 мл холодної води.
CELLMASS 2.0 BSN, 495 г
    Харчова добавка CELLMASS 2.0 від американського виробника BSN – це ефективний післятренувальний відновлювальний комплекс, в основі якого – збалансоване поєднання трьох видів креатину. Продукт допоможе вам дуже швидко позбутися м'язової напруженості та втоми після інтенсивних тренувань, відновити сили, зміцнити здоров’я й поліпшити самопочуття.
Продукт  CELLMASS 2.0 від BSN:
    Сприяє  потужним анаболічним процесам в організмі;
    запобігає м'язовому катаболізму, знімаючи прояви крепатури, утому, судоми й болі в м'язах;
    допомагає швидкій регенерації м'язів та організму загалом;
    підвищує  силові показники, витривалість, продуктивність, імунний захист організму.
    Виробник рекомендує прийом цієї спортивної добавки всім тим, хто часто й інтенсивно тренується, не має можливості якісно відновитися й позбутися втоми  між фізичними заняттями.  
 Добавка CELLMASS 2.0 дасть змогу  зберегти енергетичний
тонус та фізичні ресурси особам, які зайняті важкою фізичною працею й зазнають значного навантаження на м'язи.
    1 порція продукту (1 мірна ложка - 9,7 г) містить
    10 ккал із протеїнів та вуглеводів;
     20 мг кальцію;
     8,3 г запатентованого відновлювального комплексу CELLMASS ( моногідрат, гідрохлорид та ангідрид креатину, гідролізат сироваткового білка, таурин, екстраговане листя табору витонченого, інсуліновий мікс та збалансовану міогенну формулу).
    Інші інгредієнти: лецитин, сукралоза, кремнезем, фруктові або ягідні ароматизатори.
    Кількість в 1 упаковці: 495 г.
    Країна-виробник: США.
    Рекомендації щодо вживання: 1 мірну ложку порошку змішати зі 100-170 мл прохолодної води, соку чи іншої рідини, випити перед сніданком та після тренування.
    Протипоказання: індивідуальна непереносимість складників продукту, вагітність, лактація, вік до 18 років. Перед прийомом добавки проконсультуватися з лікарем.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner