Кошик
212 відгуків

MAXMUSCLE спортивне харчування, БАДи, аксесуари

+380 (66) 295-00-01
+380 (66) 295-00-01
Viber

Пауерліфтинг: вітамінно-мінеральні продукти для силового триборства

 Пауерліфтинг: вітамінно-мінеральні продукти для силового триборства
Пауерліфтинг: вітамінно-мінеральні продукти для силового триборства
           Пауерліфтинг (паверліфтинг), або силове триборство (від англ. Powerlifting, де power — сила і lift — підіймати), належить до силового спорту, у якому атлет повинен подолати вагу в трьох видах змагальних вправ: у присіданні із штангою на плечах, у жимі штанги, лежачи на лаві, і в тязі штанги обома руками. Сумарний результат визначає спортсмена-переможця.  У пауерліфтингу насамперед беруть до уваги  силові показники, а не рельєф тіла.
          Силове триборство – надзвичайно популярний вид спорту, що представлений у різних країнах і постійно розвивається.
           У 1972 році була заснована Міжнародна федерація пауерліфтингу (IPF), а в 1973 році відбувся перший чемпіонат світу серед чоловіків. 1980 року в США почали виступати й жінки.
Всесвітньо відомими в цьому виді силового спорту є Жидрунас Савіцкас (Литва) – володар титулу «Найсильніша людина світу» 2009, 2010, 2012 і 2014 років; американський реслер Марк Генрі (сума триборства – 1060 кілограмів ); Вільям Казмаєр  (США) – «третя найсильніша людина, яка коли-небудь жила» (після Марка Генрі та Жидрунаса Савіцкаса),  Ед Коен (США), який установив 71 світовий рекорд.
Федерація пауерліфтингу України (ФПУ) організована в 1991 році. Наші спортсмени успішно виступають на всіх світових турнірах, здобуваючи призові місця. На Всесвітніх іграх 2022 року в США, наприклад, українці- пауерліфтери вибороли 7 медалей. Увійшли в історію силового триборства Іван Чупринко (14-разовий рекордсмен світу), Сергій Білий (майстер спорту міжнародного класу), Вадим Довганюк (11-кратний чемпіон світу).
Силові тренування в пауерліфтингу вимагають відповідного фізичного рівня й міцного здоров’я спортсменів. Адже атлети постійно повинні збільшувати як інтенсивність тренувань, так і  вагу, яку вони піднімають. Тим більше, що працює одночасно кілька груп м’язів  і організм переносить надзвичайно великі навантаження.
Для цього потрібно чимало фізичних сил, потужної енергії, вольових і психоемоційних ресурсів.
Усім відомо, що пауерліфтери передусім повинні подбати про збалансоване харчування, запаси своїх внутрішніх ресурсів для тренувань/ змагань, повноцінний відпочинок та відновлення.
 В основі раціону силовика мають бути як прості (швидкі), так і складні вуглеводи, які збільшують рівень енергії в організмі і є засобом відновлення ушкоджених м’язових тканин.
Крім продуктів, багатих вуглеводами, варто звернути увагу на вуглеводно-білкові гейнери, що максимально пришвидшують надходження додаткової енергії в клітини й м'язи. Харчові спортивні гейнери включають суміші протеїнів і комплексу вуглеводів та ідеально підходять пауерліфтерам (опис продукту див. нижче).
Надзвичайно важливі в раціоні силовика білки, що є  своєрідним будівельним матеріалом для нарощення м’язових волокон і рівня енергії.
     Креатин  потрібен, аби активізувати енергетичний обмін енергії в клітинах м’язів.  Креатину моногідрат – найбільш поширений і безпечний вид креатину. У ньому близько 12% молекул води, він чудово всмоктується й засвоюється, підвищуючи рівень фізичної сили й витривалості пауерліфтерів на 20-30%. Креатин підходить усім спортсменам, а силовикам особливо потрібен, оскільки він накопичується в м’язових тканинах. Чим більша  кількість креатину в  м’язах, тим вища їхня сила, об’єм, потужність і рельєфність мускулатури; тим здоровіші суглоби, зв’язки й вищий рівень імунітету спортсмена та його витривалості.
Трибулус (екстракт якірців сланких) давно використовується  спортсменами-силовиками, як анаболік і андрогенний засіб: він суттєво збільшує силові показники й одночасно усуває статеву дисфункцію в чоловіків і жінок. Крім того, трибулус нормалізує метаболізм,  роботу серцево-судинної системи; зменшує  кількість холестерину й цукру; усуває появу симптомів втоми й перетренованості;    підвищує рівень тестостерону, збільшуючи продуктивність і витривалість, стимулюючи  приріст м’язової маси.
    Виробники продуктів спортивного харчування пропонують  якісні й безпечні для вживання добавки з трибулусом для спортсменів.
    Крім названих продуктів, спортсменам-пауерліфтерам, звичайно, потрібні й вітамінно-мінеральні комплекси для зміцнення всіх функцій організму та його опірності, а також комплекси-хондропротектори, аби регулярно підтримувати стан суглобів, зв’язок, сухожиль і кісткову систему.
        Extrifit Crea monohydrate, 400 грамів.
    ActivLab Creatine Capsules, 300 капсул.
    IronFlex  Creatine, 500 грамів.
    Creatine Monohydrate Sports, 750 мг.
    MyProtein Creatine, 250 g.
        Ostrovit Tribulus Terrestris 90, 60 таблеток.
    Extrifit Tribulus 90%, 100 капсул.
    Gaspari Nutrition Екстракт болгарського трибулусу, Tribulus, 90капсул.    
    Myprotein Tribulus Pro, 90caps.
    Optimum Nutrition Tribulus, 625 мг.
    Biotech Hyper Mass 5000, 2270 г.
    Amix Nutrition Гейнер Amix CarboJet Gain, 1000 г.
    BioTech Гейнер для набору маси Hyper Mass, 2270 г.
    Extrifit Гейнер Hardcore Gain-21, 45g.
Ці спортивні продукти та ще багато інших ефективних
вітамінів і БАДів для пауерліфтерів ви можете замовити на сайті Maxmuscle.in.ua за доступними цінами. Висока якість продукції та швидка доставка «Новою поштою» гарантовані!
ActivLab Креатин Creatine Capsules, 300 капсул
Продукт Creatine від польського виробника призначений для спортсменів-силовиків і значно підсилює процеси нарощення білка в м’язах, постачаючи енергію в м’язові тканини. У  клітинах м’язів креатин перетворюєтся на фосфокреатин, що регенерує потужне джерело енергії – АТФ, збільшуючи рівень сили, витривалості, а також пришвидшуючи відновлення м’язів після навантажень.
За короткий період прийому ця добавка дає помітні результати.
За умов системного вживання креатину в м'язах затримується вода, збільшується їхній об'єм і ефект від тренувань суттєво поліпшується.
Крім того, креатин не допускає атрофії м'язів, зміцнює серцево-судинної систему, знижує рівень холестерину.
Вміст в 1 порції: креатину моногідрат - 5000 мг.
Кількість в 1 упаковці: 300 капсул.
Країна-виробник: Польща.
Рекомендації щодо вживання від виробника: дорослим приймати в дні тренувань  4 таблетки вранці й 4 таблетки після тренування. У нетренувальні дні також 4 таблетки зранку й 4 таблетки перед сном.
Extrifit Гейнер Hardcore Gain - 21, 45g
    Продукт Hardcore Gain-21 – це протеїново-вуглеводний напій,  що сприяє нарощуванню м'язів і збільшує силу та продуктивність спортсменів. Білковий компонент (33,3% легкорозчинного концентрату сироваткового білка, 33,3% міцелярного казеїну та 33,3% молочних білків) має у складі всі амінокислоти з великим вмістом амінокислот BCAA (L-лейцин, L-валін, L-ізолейцин).
    Вуглеводний  складник Hardcore Gain 21 містить 50% мальтодекстрину й 50% глюкози.
    Сироватковий білок отриманий методом фільтрування CFM зі збереженням усіх поживних компонентів, містить більше кальцію, аніж інші білки, екологічно чистий і максимально біодоступний.
    Продукт Extrifit Hardcore Gain 21 – це якісний, приємний на смак напій для нарощування м'язової маси й сили, збільшення працездатності, запобігання катаболізму, поліпшення відновлення, зміцнення організму спортсменів.
    Кількість в 1 упаковці: 45 г.
    Країна-виробник: Чехія.
     Рекомендації щодо вживання: дозування продукту залежить від ваги тіла, спортивних навантажень і характеру дієти. Змішати вміст 1 пакетика (45 г) зі 150-200 мл води чи знежиреного молока.
      Рекомендовано розділити добову дозу (2-6 мірних ложок) Hardcore Gain  на 2-3 порції та вживати  між основними прийомами їжі в дні тренувань і після тренування.
Optimum Nutrition Трибулус (Tribulus), 625 мг
    Анаболічний продукт від американського виробника для спортсменів, які мають значні силові навантаження, ефективно впливає на обмін речовин, збільшуючи рівень тестостерону й приріст сухої м’язової маси; підвищує рівень енергії, силу та працездатність; очищує печінку, знижуючи запальні процеси в організмі, зміцнює імунну систему;     підвищує тонус організму та лібідо в чоловіків і жінок, функції сперматогенезу; поліпшує фізичне й психоемоційне здоров’я спортсменів, сприяючи швидкому відновленню.
    Добавка містить натуральний складник (екстракт якірців сланких), легко засвоюється, стимулює статевий потяг, оптимальні функції ЦНС, запобігає депресіям.
    Трибулус від Optimum Nutrition  забезпечить спортсменам – силовикам піднесений настрій, хорошу мотивацію, потужну енергію й високі результати!
    Cклад 1 капсули: трибулус     - 625 мг.
     Виробник: Optimum Nutrition, США.
    Кількість в 1 упаковці: 100 капсул.
    Дорослим вживати по 1-2 капсулі на день, бажано вранці та ввечері перед прийомами їжі, запиваючи достатньою кількістю води.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner