Кошик
214 відгуків

MAXMUSCLE спортивне харчування, БАДи, аксесуари

+380 (66) 295-00-01
+380 (66) 295-00-01
Viber

Селен – для вашого міцного здоров’я

Селен – для вашого міцного здоров’я
Селен – для вашого міцного здоров’я
    Незамінний для нашого здоров’я мінерал селен  (відкритий у 1817 році)  дуже важливий для нормальних функцій багатьох систем  організму. Він накопичується в плазмі крові, а з неї переноситься до всіх органів.
    Досліджено, що селен є в складі білків – селенопротеїнів,  він регулюється печінкою  й суттєво впливає на оптимальні функції зору, щитоподібної залози, серця й судин, ШКТ, м’язів, кісткового апарату та імунної системи. Найбільше селену – у щитоподібній залозі.
    Це потужний антиоксидант, що помітно знижує кількість вільних радикалів і згубно впливає на вірусні інфекції.  Селен перешкоджає процесам  руйнування клітин, усуваючи запальні процеси, зміцнюючи імунний захист нашого організму й поліпшуючи самопочуття.
    Лікарі часто призначають селен при лікуванні ішемічної хвороби серця,  гіпертонії, атеросклерозу, аритмії, під час порушень функцій ендокринної залози, для відновлення організму після перенесеного інфаркту.
     Крім того, селен стабілізує обмін жирів, позитивно  впливаючи на рівень холестерину в крові, стан судин, артеріальний тиск і зміцнюючи когнітивні здібності; у жінок поліпшує  фертильність (здатність до народження дітей), у чоловіків є засобом профілактики простатиту.
Рекомендують вживати селен як для лікування, так і для профілактики виникнення багатьох захворювань, але попередньо слід проконсультуватися зі своїм лікарем.
Якщо говорити про продукти, то найбільше селену виявили в горіхах, насінні соняшника, м’ясі курки, у рибі (палтусі, тунці, сардинах), у злаках і висівках, а також у часнику.
Слід зазначити, що в нашому організмі людини селен не виробляється, тому слід обирати збалансований раціон, щоб  підтримувати необхідний рівень цього мінералу, або вживати біологічно активні добавки з селеном.
    NOW Foods Selenium, 200 mcg, 180  капсул.
    Carlson Labs Selenium, 200 mcg, 60 капсул.
    Olimp Selen, 110 mcg, 120 таблеток.
    OstroVit Selen, 100 mcg, 220 таблеток.
    FuelUp Selenium 200 mcg, 90 капсул.
    21st Century, Selenium, 200 mcg, 60 капсул.
Ці та інші дієтичні продукти й ще багато ефективних вітамінів і БАДів для здорового харчування й зміцнення здоров’я ви можете замовити на сайті Maxmuscle.in.ua за доступними цінами. Висока якість продукції та швидка доставка «Новою поштою» гарантовані!
Carlson Labs Selenium, 200 mcg, 60 капсул
    Дієтична добавка від американського виробника містить органічний селен (200 мкг в 1 капсулі) – мінерал, що надійно підтримує здоровий імунний захист організму, сприяє нарощенню якісної м'язової маси й підтримці тонусу м'язів у спортсменів; як хороший антиоксидант, нейтралізує згубний вплив вільних радикалів, усуваючи окисний стрес при навантаженнях; підтримує здоров'я простати й нормальну потенцію; запобігає хворобам серця, судин та ендокринної системи.
    Carlson Labs Selenium – якісний продукт, безпечний для вживання, не містить шкідливих домішок і ГМО.
    Кількість в 1 капсулі: 60 капсул.
     Країна-виробник: США.
    Рекомендації щодо застосування: вживати 1 капсулу на день під час їжі або за призначенням лікаря.
OstroVit Selen, 100 mcg, 220 таблеток
OstroVit Selen від польського виробника – ефективна харчова добавка, що містить важливий для нашого організму мікроелемент селен, якість якого підтверджена лабораторно. Це антиоксидант, що відповідає за нормальні функції багатьох органів: щитоподібної залози, серця та судин, сполучної тканини й ферментів. Селен має протиінфекційні та омолоджувальні властивості, усуває вільні радикали й очищує організм від токсинів, підтримує тонус м'язів і нарощення сухої мускулатури в спортсменів, забезпечує нормальні статеві функції і сперматогенез у чоловіків, хорошу фертильність і пом’якшення симптомів менопаузи в  жінок.
Склад  1 таблетки OstroVit Selen: селен –    100 мкг.
Кількість в 1 упаковці: 220 таблеток.
Країна-виробник: Польща.
Рекомендації щодо застосування: вживати по 1 таблетці на день під час їжі, запиваючи водою, або за призначенням лікаря.
FuelUp Selenium, 200 mcg, 90 капсул
    Дієтичний продукт Selenium від американського бренду FuelUp – це дієтична добавка на основі селену — важливого мікроелемента, що життєво необхідний для підтримки й зміцнення нашого здоров'я загалом  і функцій багатьох систем організму.
    У кожній капсулі міститься денна норма селену —200 мкг,  що підтримує оптимальний баланс цього мінералу в організмі.
    Вживання селену сприятиме нормальній антиоксидантній підтримці вашого організму, підвищить рівень імунітету, зміцнить роботу щитоподібної і підшлункової залоз, функції серцево-судинної системи, нормалізує рівень холестерину та артеріальний тиск, активізує статеві та репродуктивні функції, забезпечуючи сексуальну активність.
    Склад 1 порції Selenium  FuelUp (1 капсула): селен - 200 мкг.
    Кількість в 1 упаковці: 90 капсул.
    Країна-виробник: США.
    Вживати по 1 капсулі на день під час  їжі, запиваючи водою, або за рекомендацією лікаря.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner