Кошик
214 відгуків

MAXMUSCLE спортивне харчування, БАДи, аксесуари

+380 (66) 295-00-01
+380 (66) 295-00-01
Viber

Таурин і його користь для нашого організму

Таурин і його користь для нашого організму
Таурин і його користь для нашого організму
Таурин — це умовно незамінна амінокислота (аміносульфонова кислота), що синтезується нашим організмом у невеликих кількостях і міститься в тканинах і в жовчі. Ця життєво необхідна речовина забезпечує повноцінні функції багатьох систем організму людини.
    Доведено, що таурин є хорошим джерелом живлення нашого мозку (захист від зневоднення), серця та очей і підвищує стійкість до значних фізичних, розумових і психоемоційних навантажень завдяки антиоксидантним властивостям. Ця амінокислота захищає клітини від ушкоджень, підтримуючи діяльність мозку як нейромедіатор. Підтверджений його хороший ефект при надмірній перевтомі,  безсонні, тривожності. Таурин   благотворно діє на ЦНС, заряджаючи організм позитивною енергією й поліпшуючи  настрій.
    У дозволених дозах таурин сприяє нормалізації артеріального тиску, усуваючи причини атеросклерозу, зменшує кількість глюкози в крові, активізує  метаболізм. Препарати з таурином лікарі часто призначають людям із серцевою недостатністю для оптимальної роботи серця.
    Дослідженнями встановлено, що таурин  є хорошим гепатопротектором, який поліпшує роботу печінки й жовчного міхура, регулюючи вироблення жовчі й знімаючи запалення.
    Як медичний препарат і харчова добавка таурин призначається в офтальмології для зміцнення м’язів очей, відновлення сітківки очей  після травм, захисту її від дистрофії.  Таурин також застосовують при лікуванні порушень зору (короткозорості). Він усуває втому очей, поліпшуючи якість зору.    
 Таурин у спорті часто вживають для підвищення витривалості й загального тонусу організму, оскільки ця речовина  без шкоди для здоров'я викликає значний приплив енергії та життєвих сил, не викликаючи залежності, як, наприклад, кофеїн. Спортсмени нерідко додають його до своїх протеїнових продуктів для нарощення  м'язової маси. Під час тренувань таурин пришвидшує виведення  токсинів з організму, активізує процес жироспалювання й сприяє хорошій працездатності спортсменів, віддаляючи поріг утоми.
Крім того, таурин зменшує ушкодження м'язів, захищає їх від окисного стресу, поліпшуючи якість відновлення тканин і кінцеві спортивні результати.
Дієтичні добавки з таурином рекомендують вживати чоловікам, у яких порушені функції вироблення сперми: ця амінокислота  активізує сперматогенез, і шанси на зачаття дитини зростають.
Таурин міститься в морепродуктах (устрицях, мідіях, тунці, крабах), у м'ясі індички й молочних продуктах (йогурті й молоці).
 Таурин у формі дієтичних харчових добавок від відомих виробників спортивного харчування дозволяє нам повністю задовільнити потребу організму в цій важливій речовині, зміцнити своє здоров'я й підвищити спортивні досягнення.  
    Now Foods Taurine, 500 мг, 100 капсул.    
    Carlson Labs Таурин у порошку, 100 г.
    All Nutrition Taurine Body Support , 250 g.
    Ostrovit Taurine, 300 г.
    Puritan's Pride L-Taurine, 1000 мг, 50 таблеток.
    Stark Pharm  Stark Taurine & KMgB6 (комплексний препарат для серця: таурин, калій, магній, вітамін B6).
Ці та інші дієтичні продукти й ще багато інших ефективних вітамінів і БАДів для здорового харчування й зміцнення здоров’я ви можете замовити на сайті Maxmuscle.in.ua за доступними цінами. Висока якість продукції та швидка доставка «Новою поштою» гарантовані!
Now Foods Таурин, 500 мг, 100 капсул
Дієтична добавка з таурином від американського бренду призначена для широкого кола споживачів, зокрема й спортсменів, які хочуть зміцнити своє здоров’я й поліпшити функції багатьох систем організму: нормалізувати серцево-судинну діяльність, знизити рівень ліпідів, забезпечити хороший метаболізм, оптимальний рівень цукру, зберегти свій зір, нормальну роботу нирок і печінки.
 Як антиоксидант, таурин блокує згубну дію вільних радикалів, не допускаючи окисних стресів в організмі, зменшує ризик появи тромбозу й поліпшує кровопостачання до всіх органів. У спортсменів нормалізує рівень рідини в клітинах м’язів, забезпечує ефективне вироблення білка, хороший приріст мускулатури, бажану продуктивність, енергетичний потенціал і чудовий психоемоційний стан.
Кількість в 1 упаковці: 100 капсул.
Країна-виробник: США.
Рекомендації щодо застосування: вживати 1 капсулу на день за пів години до прийому їжі (до  тренування) або за рекомендацією лікаря.
All Nutrition Taurine Body Support (таурин у порошку), 250 г
Taurine Body Support  від польського виробника – це дієтична добавка в порошку, до складу якої входять  амінокислота таурин і вітамін С.
Продукт призначений для підтримки серцево-судинної, імунної та нервової систем, збільшення енергетичних ресурсів і зниження втоми внаслідок інтенсивної розумової чи фізичної діяльності .
У спортсменів добавка сприяє правильному метаболізму, синтезу білка, хорошому нарощенню м’язових тканин і їхньому швидкому відновленню.
Таурин і вітамін С – потужні антиоксиданти, що мають протизапальний, антиокислювальний та адаптогенний ефект, зміцнюють імунний захист організму.
Склад 1 порції продукту (4 г): таурин – 3960 мг; вітамін С – 40 мг.
Кількість в 1 упаковці: 250 г.
Країна-виробник: Польща.
Рекомендації щодо вживання: 1 порцію (4 г порошку) розчинити в 200 мл води або соку. Дорослим вживати в  дні тренувань 1 порцію за 30 хвилин до тренування й 1 порцію після тренування. У нетренувальні дні – 1 порцію зранку натще, за пів години до прийому їжі. Не перевищувати 2 порцій на день.
Ostrovit Taurine, 300 г
     Дієтичний порошковий продукт Taurine від польського виробника Ostrovit  має досить широкий  спектр оздоровлювального впливу на організм. Рекомендується всім споживачам дорослого віку, зокрема спортсменам,  для зміцнення й підтримки мозку, серцево-судинної системи, функцій судин, печінки, нормалізації білкового обміну, здоров’я м’язів і  опорно-рухового апарату, відновлення енергетичного балансу й ресурсів організму загалом, зниження рівня втоми й виснаження.
    Дуже важливо додавати таурин у раціон вегетаріанців, оскільки  м’ясо – основне джерело цієї важливої для організму амінокислоти.
    Склад 1 порції продукту (3 г): таурин – 3 грами.
    Кількість в 1 упаковці: 300 г.
    Країна-виробник: Польща.
    Рекомендації щодо застосування: змішати 3 г (1/2 мірної ложки) зі 100-150 мл води/ соку. У дні тренувань дорослим вживати 1 порцію за 15 хвилин до тренування або за рекомендацією лікаря.
    Протипоказання: вік до 18 років, індивідуальна непереносимість компонентів продукту, період вагітності й лактації. Перед прийомом добавки проконсультуйтеся з лікарем.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner