Кошик
186 відгуків

MAXMUSCLE спортивне харчування, БАДи, аксесуари

+380 (66) 295-00-01
+380 (63) 590-11-20
Viber

NMN (Нікотинамід мононуклеотид) – для збереження молодості та здоров’я

  NMN (Нікотинамід мононуклеотид) – для збереження молодості та здоров’я
  NMN (Нікотинамід мононуклеотид) – для збереження молодості та здоров’я
Нікотинамід мононуклеотид (NMN) – це  природна сполука, нуклеотид (складова частина нуклеїнових кислот), кофермент ніацину  (вітаміну B3), що в невеликій кількості міститься в організмі людини. NMN в клітинах організму перетворюється на NAD  + (нікотинамід аденін динуклеотид).
NAD +  активно посилює дію білків, що підтримують цілісність ДНК, синтез енергії, оптимальний метаболізм на глибокому, клітинному рівні. Зміцнюються судини, поліпшується кровообіг, функції головного мозку, серця, нервової та імунної систем, посилюються процеси відновлення клітин шкіри. А це означає, що відбувається суттєве омолодження організму, усіх його систем, а процеси старіння надовго гальмуються.
  Установлено, що після тридцяти років кількість NAD+ в клітинах організму людини поступово зменшується й тому помітними стають ознаки старіння, з’являються різні відхилення в  роботі організму або й небажані хвороби.
Учені доводять, що вживання NMN у харчових добавках справді приводить до бажаних результатів. Американські дослідники  дійшли до висновку, що завдяки NMN підвищується рівень NAD+  та активно виробляється в організмі сиртуїн – білок, що має потужний омолоджувальний ефект.
 Таким чином, регулярне вживання NMN допоможе нам  відновити ушкоджені молекули ДНК та сповільнити старіння на генному рівні!
Як NMN у харчових добавках впливає на наш організм
    Відновлює нормальний клітинний метаболізм, омолоджуючи всі системи організму;
    сприяє здоров’ю судин, очищуючи їх від шкідливого холестерину, поліпшує роботу серця;
    забезпечує хороший приплив крові до мозку, зміцнюючи когнітивні функції;
    підвищує рівень енергії, фізичної сили,  продуктивність, усуваючи відчуття втоми;
    у спортсменів забезпечує бажаний приріст м’язової маси, хороше відновлення, знижуючи ризик перетренованості;
    як антиоксидант, нейтралізує вплив вільних радикалів, виводить з організму шлаки,  токсичні речовини, зміцнюючи імунний захист;
    завдяки сиртуїнам  активно стимулює регенерацію клітин шкіри, омолоджуючи її структуру, вирівнює рН;
    у косметології застосовується в комплексному лікуванні хвороб шкіри та в антивіковій косметиці (лосьйонах, кремах, сироватці, масках);
    усуває причини виникнення передчасних вікових хвороб, ожиріння, цукрового діабету, хвороб серцево-судинної системи, онкозахворювань тощо;
     безпечний для вживання, не має побічних ефектів, швидко засвоюється організмом.
NMN у якісних харчових добавках із чудовою
біодоступністю пропонують авторитетні виробники дієтичних продуктів, що підтримують рівень NAD + в  усіх тканинах організму.
Традиційно рекомендують від 250 до 1500 мг NMN на день, причому радять ділити денну дозу на кілька частин, вживаючи продукт з інтервалом 1,5 – 2 години. Це сприяє підвищенню рівня NAD + протягом усього дня.
•    California Gold Nutrition NMN (нікотинамід мононуклеотид), комплекс флавоноїдів, 60 рослинних капсул.
•    Double Wood NMN (нікотинамід мононуклеотид), 250 мг, 60 капсул.
•    Codeage Ліпосомальний НМН, 30 капсул.
•    ProHealth Longevity Uthever, NMN Pro 1000 (бета-нікотинамід мононуклеотид), 500 мг, 60 капсул.
•    Double Wood NMN (Nicotinamide Mononucleotide), 30 грамів.
Ці та інші дієтичні продукти й ще багато ефективних вітамінів і БАДів для здорового харчування й зміцнення здоров’я ви можете замовити на сайті Maxmuscle.in.ua за доступними цінами. Висока якість продукції та швидка доставка «Новою поштою» гарантовані!
Double Wood NMN (нікотинамід мононуклеотид), 250 мг, 60 капсул
    Дієтична добавка від американського бренду Double Wood призначена для відновлення ДНК й підтримки генів Sirtuіn, що забезпечує глибоке оздоровлення й омолодження організму та уповільнює його старіння.
    Сиртуїн («білок довголіття») захищає наші клітини від старіння, від хвороб і підтримує енергетичний метаболізм.
Природна речовина NMN (нікотинамід мононуклеотид) у складі продукту сприяє здоровим функціям усіх органів і систем нашого організму, забезпечуючи їхнє оздоровлення, підтримку нормальної життєдіяльності та омолодження на клітинному рівні.
Добавка NMN зарекомендувала себе  як дієвий засіб у боротьбі з небажаним старінням організму та в збереженні здоров’я й довголіття.
    Вміст 1 порції продукту (2 капсули): 250 мг.
    Кількість в 1 упаковці: 60 капсул.
    Країна-виробник: США.
Рекомендації щодо застосування від виробника: дорослим вживати по 2-8 капсул на день незалежно від їжі. Для більш ефективного результату розділіть денну дозу на кілька прийомів. Не перевищуйте 8 капсул на день. Перед вживанням NMN проконсультуйтеся з лікарем.
California Gold Nutrition NMN (нікотинамід мононуклеотид), комплекс флавоноїдів, 60 капсул
Комплекс флавоноїдів із нікотинамід мононуклеотидом (NMN) від американського бренду California Gold Nutrition рекомендований для підтримки здорових функцій клітин, оптимального метаболізму енергії, забезпечення потужної антиоксидантної підтримки й омолоджувального впливу на всі основні системи нашого організму, для сприяння тривалому збереженню молодості, продуктивності й здоров’я.
Продукт містить у своєму складі нікотинамід мононуклеотид, апігенін і Lavitol®(екстракт дигідрокверцетину).
NMN сприяє утворенню NAD +, що є важливою поживною речовиною для процесів, що сприяють молодості організму й уповільненню передчасного старіння.
 Антиоксидантні рослинні сполуки – біофлавоноїди (апігенін і дигідрокверцетин) захищають наші клітини від руйнівного впливу вільних радикалів, не допускаючи їхнього окислення й старіння.
Lavitol® — біофлавоноїдний екстракт дигідрокверцетину (із даурської модрини), потужний природний антиоксидант із показником ORAC 32 тисячі одиниць (рівень поглинання вільних радикалів), що забезпечує надійну підтримку здорових функцій організму.
Кількість активних речовин в 1 порції (1капсула)
ß-нікотинамід мононуклеотид (NMN) – 150 мг.    
Апігенін (з екстракту квітів ромашки Matricaria recutita) –    25 мг.
Дигідрокверцетин (з екстракту кореня модрини даурської Larix gmelinii Rupr.) – 25 мг.
Порцій в 1 упаковці: 60
Країна-виробник: США.
Рекомендації щодо застосування від виробника: приймати по 1 капсулі на день окремо від їжі. Перед застосуванням добавки проконсультуватися з лікарем.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner