Кошик
186 відгуків

MAXMUSCLE спортивне харчування, БАДи, аксесуари

+380 (66) 295-00-01
+380 (63) 590-11-20
Viber

Вінпоцетин для здорових функцій нашого мозку

 Вінпоцетин для здорових функцій нашого мозку

                              Вінпоцетин для здорових функцій нашого мозку
Вінпоцетин – це дієтична харчова добавка, що виготовляється на основі вінкаміну й має властивості ноотропа й психостимулятора, розширює судини головного мозку, забезпечує мозок киснем і глюкозою, поліпшуючи його функції.
 Вінкамін є природним алкалоїдом, який виділяють із листя барвінку малого (Vinca minor) і має аналогічні функції, активізуючи мозковий кровообіг і метаболічні процеси в ЦНС.
Вінпоцетин після тривалих досліджень і клінічної практики зарекомендував себе досить ефективним засобом під час лікування захворювань мозку (порушень кровообігу  й пам’яті, атеросклерозу, інсульту, деменції, розладів координації руху тощо).
Вінпоцетин суттєво зменшує склеювання тромбоцитів, не допускаючи утворення тромбів, сприяє еластичності еритроцитів і підвищує стійкість клітин мозку до гіпоксії (кисневого голодування).
 Крім того, вінпоцетин активізує вироблення дофаміну – нейромедіатора, що відповідає за наші емоції, рухову й м’язову активність, та норадреналіну – гормону, який збільшує опірність судин, нормалізує артеріальний тиск,   а в жінок ще й сприяє скороченню матки. У цьому полягають ноотропні властивості препарату.
Як судинний засіб,  вінпоцетин помітно  діє на стінки судин  головного мозку, розширюючи їх, усуваючи спазми й позитивно впливаючи на  венозний відтік крові та на артеріальний тиск.
    Виробники продуктів спортивного харчування пропонують високоякісні дієтичні добавки з екологічно чистої сировини, аби кожен, хто відчуває порушення мозкового кровообігу й зниження розумової продуктивності, зміг поліпшити здоров’я мозку.
    Life Extension Vinpocetine (підтримка здоров’я мозку), 100 таблеток.
    Swanson Ginkgo with Vinpocetine (екстракт листя гінкго – 80 мг, вінпоцетин (екстракт барвінку) – 10 мг, 60 капсул.
     Swanson Vinpocetine, 10мг, 90 капсул
    Source Naturals Vinpocetine, 10 мг, 120 таблеток.
Ці та інші дієтичні продукти й ще багато ефективних вітамінів і БАДів для здорового харчування й зміцнення здоров’я ви можете замовити на сайті Maxmuscle.in.ua за доступними цінами. Висока якість продукції та швидка доставка «Новою поштою» гарантовані!
Life Extension Vinpocetine, 10 мг, 100 таблеток
Продукт від американського виробника – це харчова
добавка на основі рослинних компонентів для здоров’я мозку й ЦНС.
    Вінпоцетин активізує церебральний кровотік, розширюючи судини й насичуючи їх киснем, знижує в’язкість крові й таким чином зменшує артеріальний тиск і забезпечує здоровий кровообіг.
    Цю речовину добувають із рослинного нутрієнта вінкаміну – основного складника-алкалоїда  барвінку. Саме тому вінпоцетин цілком безпечний для вживання, легко всмоктується й показує хороші результати в комплексному лікуванні захворювань мозку й серцево-судинної системи.
     Дикальцій фосфат у складі добавки – форма кальцію, що дуже потрібен для здорових функцій м’язів, серця, кровоносної й кісткової систем, усіх клітин організму. Завдяки достатній кількості кальцію організм має здорову нервову, серцево-судинну, кісткову й інші важливі системи життєдіяльності.
    Застосування добавки Life Extension Vinpocetine допоможе вам поліпшити постачання мозку киснем і глюкозою, підвищити його стійкість до гіпоксії, енергетичний потенціал мозку. Крім того, продукт забезпечує нормальну згортуваність крові, оптимальні функції пам’яті, концентрації уваги та когнітивні процеси.
    Розмір порції: 1 таблетка.
    Склад 1 порції:
    Кальцій (у формі дикальцію фосфату) – 40 мг.
    Вінпоцетин –10 мг.
     Порцій в упаковці 100.
    Країна-виробник: США.
    Рекомендації щодо вживання: дорослим приймати
по 1 таблетці 1-3 рази на день під час/ після їжі або за призначенням лікаря.
Застереження: у разі наявності низького кров'яного тиску,  серцево-судинних захворювань, використання препаратів для розрідження крові проконсультуватися з лікарем.  Не  вживати під час вагітності й лактації.
Swanson Vinpocetine, 10 мг, 90 капсул
Дієтична добавка від американського бренду Swanson містить у своєму складі 10 мг стандартизованого вінпоцетину з екстракту барвінку (вінкаміну) для здорових функцій мозку, пам’яті й розумової активності.
Добавка поліпшує мозковий кровообіг, розширює судини, усуває причини гіпоксії й тромбоутворення, наповнює судини мозку киснем, активізує метаболізм норадреналіну й серотоніну в тканинах мозку, нормалізує венозний кровообіг.
    Дієтичний продукт Swanson Vinpocetine визнаний одним із найефективніших рослинних ноотропних засобів для здоров’я мозку.
           Рекомендований  тим людям, які мають порушення мозкових функцій і системи кровообігу, проблеми з пам’яттю та концентрацією уваги, зокрема особам літнього віку, тим, хто займається розумовою діяльністю, та всім, хто хоче залишатися здоровим і працездатним тривалий час, незважаючи на свій вік.
    Кількість в 1 упаковці: 90 капсул.
    Країна-виробник: США.
    Рекомендації щодо застосування:  вживати по 1 капсулі 1-3 рази на день під час/після їжі або за призначенням лікаря.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner