Кошик
213 відгуків

MAXMUSCLE спортивне харчування, БАДи, аксесуари

+380 (66) 295-00-01
+380 (66) 295-00-01
Viber

Tudca – ваш перший помічник для оздоровлення печінки

Tudca – ваш перший помічник для оздоровлення печінки

                        Tudca – ваш перший помічник для оздоровлення печінки
Tudca (тауроурсодезоксихолева кислота) – це сіль жовчних кислот, що утворюються в організмі людини, виділяються печінкою в складі жовчі та позитивно впливають на багато біохімічних процесів: на всмоктування й перетравлювання жирної їжі, на перистальтику кишківника, на утворення жовчі й обмін жовчних кислот, на запальні процеси при захворюваннях печінки й жовчного міхура тощо.
 Tudca є одним із найефективніших гепаторотекторів, що захищають печінку, сприяють регенерації гепатоцитів, зниженню рівня холестерину, забезпечуючи всі умови для оптимальних функцій цього важливого для нашого тіла органу.
Як Tudca впливає на організм людини
    Знижує рівень токсичності жовчної кислоти, поліпшуючи біохімічний склад жовчі;
    зменшує кількість холестерину, розсмоктуючи холестеринові бляшки й нормалізуючи відтік жовчі;
    пригнічує запальні процеси, виводячи токсичні речовини й прискорюючи регенерацію печінки;
    очищає кров, знищує онкоклітини, зміцнює серцево-судинну систему та імунний захист організму;
    як комплексний гепатопротекторний засіб, застосовується в лікуванні багатьох захворювань печінки й жовчовивідних шляхів;
    позитивно впливає на здоров’я сітківки очей;
    потужний відновлювальний, оздоровлювальний, омолоджувальний  і профілактичний засіб;
    ефекти продукту помітні з перших днів вживання й не потребують стадії накопичення.
Зміцнити  здоров’я своєї печінки й почуватися комфортно ви завжди зможете, вживаючи біологічно активні добавки Tudca від провідних виробників дієтичних харчових продуктів.
    Olympus Labs Tudca, 120 капсул.
    Double Wood TUDCA (тауросодезоксихолева кислота, сіль жовчних кислот), 60 капсул.
    ALLMAX, TUDCA+, 250 мг, 60 капсул.
    Nutricost Tudca, 250 мг, 60 капсул.
    Добавка для печінки KoNefancy TUDCA with Humic and Fulvic Acids & Herbal Blend, 1000 мг, 60 капсул.
    Centurion Labz Tudca, 60 капсул.
Ці та інші дієтичні продукти й ще багато ефективних
вітамінів і БАДів для здорового харчування й зміцнення здоров’я ви можете замовити на сайті Maxmuscle.in.ua за доступними цінами. Висока якість продукції та швидка доставка «Новою поштою» гарантовані!
Double Wood TUDCA (тауросодезоксихолева кислота, сіль жовчних кислот), 500 мг, 60 капсул
Дієтичний продукт TUDCA (таурорсодезоксихолева кислота) від американського виробника Double Wood виготовлено на основі водорозчинної жовчної кислоти, що в незначній виробляється нашим організмом і здавна має успішне застосування в медицині.
 Tudca найчастіше вживається як ефективний лікувальний засіб для зміцнення стану печінки й для підтримки нормального притоку жовчі з печінки в кишківник, а також для захисту клітин печінки та її відновлення.
Добавка, крім того, застосовується в клінічних умовах для лікування холестазу, хронічного гепатиту, алкогольних уражень печінки, хвороб жовчовивідних шляхів.
Tudca забезпечує здорову реакцію клітин печінки на інсулін, здоров’я сітківки очей, очищує кров і має омолоджувальний вплив на весь організм.
Кількість в 1 упаковці: 60 капсул.
Країна-виробник: США.
Рекомендації щодо вживання від виробника
Для підтримки оптимальних функцій печінки та очей дорослим вживати  по 1 капсулі (500 мг) на день, запиваючи достатньою кількістю води.  Не рекомендується вживати більше трьох капсул (1500 мг) на день, щоб уникнути діареї.
     Не вживати добавку разом з алкоголем, оскільки поєднання цих двох продуктів може дуже нашкодити печінці.
ALLMAX Tudca, 250 мг, 60 капсул
    Дієтична харчова добавка Tudca від канадського бренду ALLMAX  містить тауроурсодезоксихолеву кислоту, яка ефективно застосовується як у профілактиці захворювань печінки й жовчовивідних шляхів, так і в лікуванні різних відхилень у роботі цього органу.
    Tudca, як хороший гепатопротектор та імуномодулятор, очищує печінку на клітинному рівні, оновлює її тканини, регулює процеси жовчовиділення, забезпечуючи здоров’я травної системи й попереджуючи виникнення запальних процесів, новоутворень у печінці й жовчних протоках.
    Холін (вітамін В4) у складі добавки ALLMAX  Tudca допомагає метаболізму холестерину та інших жирових сполук, перешкоджаючи  їхньому накопиченню в жовчному міхурі та в судинах печінки.
Добавка ефективна при лікуванні гострого та хронічного гепатиту, фіброзу й алкогольної інтоксикації печінки, у комплексних програмах для очищення й омолодження організму та під час післякурсової терапії за рекомендаціями лікаря.
Виробник гарантує чистоту сировини, якість, ефективність продукту та його безпечність для вживання.
Кількість в 1 упаковці: 60 капсул.
Країна-виробник: Канада.
Розмір порції: 1 капсула
Кількість активних речовин в 1 порції
Холін (бітартрат холіну) – 27,5 мг.
 Tudca (тауроурсодезоксихолева кислота) – 250 мг.
Дорослим вживати по 1 капсулі 2 рази на день, запиваючи склянкою води. У разі вагітності, періоду лактації або наявності якогось захворювання проконсультуйтеся з лікарем. Припиніть вживання добавки, якщо виникає алергія на її компоненти.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner