Кошик
214 відгуків

MAXMUSCLE спортивне харчування, БАДи, аксесуари

+380 (66) 295-00-01
+380 (66) 295-00-01
Viber

FO-TI: горець багатоквітковий – джерело молодості й довголіття

FO-TI: горець багатоквітковий – джерело молодості й довголіття
FO-TI: горець багатоквітковий – джерело молодості й довголіття
Горець багатоквітковий (Reynoutria multiflora,  китайський горець, гірчак багатоквітковий) — це багаторічна ліана з родини гречкових, що проростає в Китаї та дуже шанується там за свої дивовижні лікувальні властивості як одна з чотирьох найцінніших рослин.
Особливо багатий на активні природні компоненти корінь горцю. Він містить хінони, флавоноїди, антраглікозиди,  антрахінони, метиловий ефір, фітостерини, алкалоїди, флавоноїди, капілін, лецитин, катехіни, дубильні речовини, таніни, глікозиди, полігонову кислоту, протеїни, крохмаль, ліпіди та багато інших корисних речовин.
У процесі досліджень виявили, що спектр оздоровлювального впливу цієї рослини надзвичайно широкий. Це гепато – й кардіопротектор, адаптоген та імуномодулятор, тонік і антиоксидант.  Китайська натуропатія (природолікування) активно застосовує горець у лікуванні й профілактиці багатьох систем організму, а особливо за його здатність омолоджувати організм і таким чином віддаляти процеси старіння.
Які корисні властивості має горець багатоквітковий
    Потужний антиоксидант, що бореться з вільними радикалами, сприяє відновленню ДНК й сповільнює передчасне зношування організму, омолоджуючи його органи;
    тонізує ЦНС, серцеву діяльність і статеві функції;
    завдяки вмісту капіліну, активізує перистальтику кишківника й знижує кількість холестерину в крові;
    нормалізує рівень ліпідів, позитивно діє на судини, не допускаючи утворення тромбів;
    зміцнює м’язову систему, сухожилля, кісткову тканину;
    підвищує опірність організму негативному впливу токсинів, зміцнює імунний захист;
    допомагає жінкам у  період пологів, стимулюючи лактацію,  відновлюючи гормональний баланс і нормалізуючи психоемоційний стан;
    відновлює, тонізує й зміцнює  статеву систему чоловіків у періоди статевого безсилля, усуваючи причини цієї дисфункції;
    сприяє живленню, росту й густоті волосся, зміцнюючи його.
    Nature's Way Fo-Ti Root (горець багатоквітковий), 610 мг, 100 капсул.
    Now Foods Fo-Ti, 560 мг, 100 капсул.
    Solaray Fo-Ti (горець багатоквітковий), 610 мг, 100 капсул.
    Swanson Fo-Ti Extract, 500 мг, 60 капсул.
    Haya Labs Fo-Ti Root Extract, 1000 мг, 60 капсул.
Ці та інші дієтичні продукти й ще багато ефективних
вітамінів і БАДів для повноцінного харчування й зміцнення здоров’я ви можете замовити на сайті Maxmuscle.in.ua за доступними цінами. Висока якість продукції та швидка доставка «Новою поштою» гарантовані!
 Now Foods Fo-Ti, 560 мг, 100 капсул
    Дієтичний продукт Fo-Ti від американського бренду Now Foods містить в основі екстракт кореня цілющої китайської ліани – горцю багатоквіткового, що виявляє комплексний омолоджувальний і загальнозміцнювальний вплив на організм людини.
    Горець від природи наділений багатьма корисними властивостями. Це хороший тонік та антиоксидант, що очищує організм і зміцнює функції серцево-судинної, нервової і статевої систем. Завдяки цінним рослинним нутрієнтам екстракт кореня суттєво підвищує опірність організму, допомагаючи йому адаптуватися до несприятливих зовнішніх умов, має протизапальні  й гепатопротекторні властивості, оберігаючи клітини печінки, кишківника, судини й м’язову систему від передчасного зношування.
     Продукт Now Foods Fo-Ti є хорошим засобом профілактики появи атеросклерозу, порушень нервової системи (безсоння, неврастенії, апатії), хвороб кишківника, печінки, нирок, опорно-рухового апарату, статевої дисфункції, гормональних відхилень.
Cклад 1 порції (2 капсули) добавки
Усього вуглеводів –    1 г
Дієтичне волокно    – 1 г
Горець багатоквітковий (корінь) – 1120 мг.
Кількість в 1 упаковці: 100 капсул.
Країна-виробник: США.
 Дорослим вживати по 2 капсули на день під час їжі або за рекомендацією лікаря.
    Haya Labs Fo-Ti Root Extract, 1000 мг, 100 капсул
    Дієтична добавка від американського виробника Haya Labs на основі екстракту кореня горцю багатоквіткового рекомендована для ефективного стимулювання імунної, нервової, репродуктивної систем і попередження симптомів передчасного старіння організму.
Природні інгредієнти продукту сприяють регенерації й зміцненню роботи багатьох органів на клітинному рівні. Корінь горцю оздоровлює волосся, зміцнює м’язи, знижує рівень  холестерину, поліпшує функції мозку, печінки й нирок, стимулює кровообіг, зменшує запальні процеси в організмі та рівень стресу.
Крім того, добавка позитивно впливає на фертильність і якість статевого життя, виявляючи омолоджувальну дію й поліпшуючи загальний рівень фізичного й емоційного здоров’я.
Дослідженнями встановлено, що регулярне вживання цієї добавки активізує вироблення в організмі антиоксиданту, що відновлює ДНК та сприяє довголіттю.
Екстракт кореня Fo-Ti містить 1000 мг активних нутрієнтів в 1 порції (2 капсули), випущений у легкозасвоюваних капсулах, безпечний для вживання, характеризується хорошою біодоступністю.
Кількість в 1 упаковці: 100 капсул.
Країна-виробник: США.
 Дорослим вживати по 2 капсули на день під час їжі або за призначенням лікаря.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner