Кошик
214 відгуків

MAXMUSCLE спортивне харчування, БАДи, аксесуари

+380 (66) 295-00-01
+380 (66) 295-00-01
Viber

Shark Cartilage: акулячий хрящ — для здорових суглобів і комфортного руху

Shark Cartilage: акулячий хрящ — для здорових суглобів і комфортного руху
Shark Cartilage: акулячий хрящ — для здорових суглобів і комфортного руху
Дієтична харчова добавка Shark Cartilage — це ефективний натуральний хондропротектор, виготовлений з екологічно чистої сировини — висушених тканин хрящів акули.
Дослідженнями  вчених було встановлено, що акулячий хрящ має багатий хімічний склад і містить кальцій, фосфор, цинк, білки (зокрема тромбоспондин), хондроїтину сульфат, полісахариди.  
Плавники й хрящі акули мають потужні лікувальні властивості, тому дієтичні продукти на їхній основі досить поширені сьогодні. До того ж, доведено, що організм акули дуже стійкий до хвороб, зокрема  онкологічних, оскільки хрящі тварини містять білок, що перешкоджає розмноженню злоякісних клітин.
Як діють на організм людини біодобавки на основі акулячого хряща
     Є потужним антиоксидантом, імуностимулятором і загальнозміцнювальним засобом, насичують організм необхідними нутрієнтами, зміцнюючи його опірність шкідливим зовнішнім факторам;
     мають протизапальний і хондропротекторний ефект, зменшуючи запалення в суглобовій та хрящовій тканинах і сприяючи відновленню антитіл та лікуванню захворювань опорно-рухового апарату (артриту, остеохондрозу, радикуліту, артрозу, остеопорозу тощо);
     сприяють швидкому відновленню й зміцненню зв’язок, хрящів і суглобів, поліпшуючи їхню еластичність і пружність;
     допомагають у лікуванні дегенеративних дисфункцій суглобів і хребта, у відновленні після травм і операцій, зміцнюють кісткову тканину, запобігаючи травмам серед спортсменів, які переносять значні фізичні навантаження на організм;
     мають антибактеріальні, протипухлинні та фунгіцидні властивості
(не допускають росту грибкових інфекцій),  поліпшують метаболізм у тканинах кісток і суглобів; сприяють здоровому стану волосся, нігтів і зубів;
     підтримують загальне здоров’я та комфортний стан опорно-рухового апарату, попереджаючи виникнення захворювань суглобів та хребта;
      сприяють лікуванню захворювань шкіри (екзем, лишаїв, псоріазу, вугрів); хвороб кишківника (геморою, анальних тріщин);
     ефективні при передпухлинних станах (мастопатії, фіброміомі, аденомі простати), як засіб профілактики онкоутворень.
Переваги акулячого хряща в тому, що він є багатим природним джерелом   кальцію й сульфату хондроїтину в їхній чистій біологічній формі, а це —  ефективний спосіб  підтримки здоров'я опорно-рухового апарату.
Біодобавки на основі акулячого хряща виготовляються з ретельно відібраної сировини  відповідно до науково розроблених комплексних формул і не містять шкідливих хімічних домішок. Ці продукти мають чудову біодоступність і безпечні для вживання дорослими споживачами.
     NОW Foods Shark Cartilage 750 мг 100 капсул.
    Scitec Nutrition Shark Cartilage, 75 капсул.
    Swanson Shark Cartilage, 750 мг, 250 капсул.
    Earth's Creation Shark Cartilage, 750 mg, 100 капсул.
Ці та інші дієтичні продукти й ще багато ефективних вітамінів і БАДів для повноцінного харчування й зміцнення здоров’я ви можете замовити на сайті Maxmuscle.in.ua за доступними цінами. Висока якість продукції та швидка доставка «Новою поштою» гарантовані!
NОW Foods Shark Cartilage,750 мг, 100 капсул
Дієтична харчова добавка на основі акулячого хряща від американського бренду NОW призначена для зміцнення й підтримки опорно-рухового апарату й профілактики багатьох захворювань.
 Продукт є важливим додатковим джерелом кальцію в періоди відновлення кісткової тканини після переломів, травм і значних тривалих фізичних навантажень, а це дуже необхідно спортсменам, людям важкої фізичної праці, особам літнього віку й тим, хто має захворювання кісток, суглобів і зв'язок.
 Добавка активізує імунну систему, усуває запальні процеси в суглобах, поліпшує метаболізм у тканинах кістково-м’язової системи, має відновлювальну й загальнозміцнювальну дію, допомагає в комплексній терапії після травм, переломів, операційного втручання та в лікуванні трофічних виразок, артриту, остеоартрозу, остеопорозу тощо.
Продукт захищає організм від шкідливого впливу хіміотерапії, є хорошим засобом попередження новоутворень, зокрема онкологічних, допомагає в підтримці здоров’я зубів, волосся, шкіри та нігтів.
Склад 1 порції продукту Shark Cartilage (6 капсул):
•    Калорії —10
•    Вуглеводи — 0,9 г
•    Натрій — 40 мг
•    Білки — 2 г
•    Кальцій — 810 мг
•    Фосфор — 405 мг
•    Акулячий хрящ (порошок) — 4,5 г
•    Мукополісахариди — 1 г
Кількість в 1 упаковці: 100 капсул.
Країна-виробник: США.
Рекомендації щодо застосування добавки від виробника: дорослим вживати по 3 капсули 2 рази на день, запиваючи водою, або за призначенням лікаря.
Swanson Shark Cartilage (100% акулячий хрящ), 750 мг, 250 капсул
    Ефективний природний дієтичний продукт від американського виробника Swanson рекомендований для збереження здоров’я суглобів, м’язової системи, зубів, шкіри та нігтів  в оптимальному стані, для профілактики небажаних захворювань опорно-рухового апарату й новоутворень, для зміцнення імунного захисту організму.
    Акулячий хрящ, завдяки багатому вмісту цінних нутрієнтів, забезпечить вам гнучкі суглоби, комфортний рух, допоможе позбутися проблем з опорно-руховим апаратом і відновитися після перенесених травм, переломів, надмірних фізичних навантажень тощо.
    Кожна порція добавки містить 750 мг екстракту чистого акулячого хряща. Хондроїтин сульфат усуває запальні процеси й оздоровлює суглоби, активізує вироблення суглобової рідини, живить і зміцнює кісткову та хрящову тканину, забезпечує гнучкість хребта й суглобів, комфортний рух і фізичну активність.
    Розмір порції: 3 капсули
    Кількість на 1 порцію: акулячий хрящ — 2,25 г.
     Кількість в 1 упаковці: 250 капсул.
    Країна-виробник: США.
    Рекомендації щодо вживання від виробника: дорослим приймати по 3 капсули на день, запиваючи водою, або за вказівкою лікаря.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner