Бренди

Жиросжигатель Carnitherm 1000 ml (Apricot)

401.00 грн

  • Виробники Extrifit
  • Код товару: 00000030284
  • В наявності

Extrifit Carnitherm  1000 ml

Містить спеціально розроблений комплекс речовин для ефективного зниження ваги й спалювання жиру. Цей ефект забезпечують такі компоненти:

·       L – карнітин – 1000мг;

·       синефрин – 20мг;

·       екстракт падуба парагвайського – 100мг;

·       хром – 200мкг.

Як діють речовини, що містяться в нашому препараті?

 

                      L - карнітин – це вітаміноподібна амінокислота, яка використовується в підтриманні процесу спалювання жиру в спортсменів під час відновлення організму. Це також важливий фактор у процесі  перетворення жиру на енергію. Карнітин покращує засвоєння жирів  як джерела енергії, знижуючи їхню кількість в організмі і в такий спосіб сприяючи зменшенню ваги й корекції фігури.

Денна порція  Carnitherm містить максимально можливу дозу синефрину – 20%. Синефрин – це рослинний препарат ( екстракт Citrus Aurantium), що має велику популярність серед спортсменів як жироспалювач, який підтримує термогенез і сприяє розщепленню жирів. Він, між іншим, знижує апетит та має помірну стимулюючу дію на нервову систему.

Екстракт падуба парагвайського є ефективною речовиною для контролю ваги. Він стимулює метаболізм жирів, діє як антиоксидант і знімає втому, що дуже корисно для людей, чия програма зниження ваги надто інтенсивна. Екстракт падуба парагвайського разом із тим сприяє виведенню води з організму. Затримка води – це значна проблема для багатьох жінок, і такий спосіб її вирішення відіграє велику роль у корекції фігури.

Хром – це речовина, яка традиційно використовується в продуктах подібної дії. Він допомагає нормальному метаболізму мікроелементів й утриманню нормального рівня глюкози в крові.

Цей ефект оцінять жінки, які схильні до коливань рівня глюкози, а значить, до більшого потягу до солодкого.

1 порція (1 ковпачок 50мл) Extrifit Carnitherm містить потужну дозу діючих речовин. Для кращого всмоктування, засвоєння та швидкої дії ми обрали рідку форму продукту. Усі варіанти мають приємний смак фруктового чаю.

Extrifit пропонує Carnitherm в трьох смакових варіантах: абрикосовий холодний чай, персиковий холодний чай, лимонний холодний чай.

Extrifit Carnitherm  1000 ml слід вживати по 1 ковпачку ( 50мл ) за 30 хвилин до тренування.

Компанія Extrifit разом із Carnitherm  1000 ml  допоможе Вам досягнути бажаного результату в корекції фігури й покращенні загального стану організму!

 

Foks
Артикул 00000030284

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Схожі товари

×