Кошик
186 відгуків
MAXMUSCLE спортивне харчування, БАДи, аксесуари
+380 (66) 295-00-01
+380 (63) 590-11-20
Viber

Про нас

Компанія Maxmuscle займається реалізацією спортивного харчування, вітамінів та БАДів для тих, хто веде здоровий спосіб життя, хоче покращити свою фізичну форму, зміцнити здоров’я, мати гарне тіло й позитивний емоційний стан.

Компанія розпочала свою діяльність у 2008 році в тісній співпраці з вітчизняними та закордонними постачальниками спортивного харчування, зокрема кількома польськими виробниками. Із 2010 року ми ведемо активну співпрацю з компанією Blastex (Польща), Із 2015 року – із компаніями Extrifit (Чехія) та Megabol (Польща).

 

Наші пріоритети Компанія Maxmuscle – ексклюзивний дистриб’ютор брендів Extrifit, Blastex, Megabol на території України. Основні акценти у своїй діяльності ми робимо на співпраці з компанією Extrifit . Цей бренд спортивного харчування, вітамінів та БАДів – одна з провідних торгових марок преміумкласу в Чехії. Це офіційний спонсор чеської команди з бодібілдингу та фітнесу.

Extrifit – авторитетна стабільна торгова марка якісної продукції в Європі й за її межами. За авторською технологією досвідченого спеціаліста компанія розробила два ексклюзивні продукти : Collagen Liquid 1000ml , CARNI 60000mg Liguid ( 10ml-600mg ) 1000ml , що користуються значним попитом в Україні. Бренд Extrifit із допомогою Maxmuscle розширив сферу діяльності в нашій країні в 10 аптеках «Волиньфарм» та мережі аптек «Здорова родина».

Blastex і Megabol – польські виробники продукції бюджетного сегменту, є постачальниками товарів, що завжди приваблюють споживачів високою якістю й доступними цінами. Асортимент продукції Maxmuscle Ми представляємо продукцію понад 100 виробників із різних країн світу й готові запропонувати своїм споживачам понад 3,5 тисячі одиниць товарів спортивного харчування, вітамінів та БАДів.

Напрями діяльності компанії Maxmuscle - займається оптовою торгівлею, дробшипінгом, роздрібною торгівлею;

  •  надає ексклюзивні знижки та консультації тренерам, спортсменам, лікарям і всім, хто реалізує нашу продукцію;
  • забезпечує підбір товарів кваліфікованими менеджерами ;
  • гарантує вчасну відправку продукції «Новою поштою».

У нашому інтернет – магазині для постійних та нових клієнтів – подарунки : шейкери, пілбокси, вуглеводні та протеїнові батончики й інша продукція.

Наше бізнес - кредо - постійно розвиватися й удосконалюватися; - задовольняти смаки й потреби найвибагливіших клієнтів. Уживаючи продукцію Maxmuscle, ви зможете зробити своє тіло гарним і здоровим, а життя – яскравим та повноцінним!

 

Сайти наших партнерів:

https://www.extrifit.cz/

 

http://blastex.koalamarketing.pl/en/

http://www.megabol.pl/

http://www.blastex.eu/pl/info/kontakt_20.html

http://extrifit.com.ua/

http://blastex.com.ua/

 

Підписуйтесь на наші інстаграми:

https://www.instagram.com/blastex_ua/

https://www.instagram.com/extrifit.ua/

https://www.instagram.com/megabol.ua/

Інформація про компанію

Назва:
МаксМускул
Тип компанії:
Торгова компанія, Дистриб'ютор / Реселер

Організаційно-правова форма та капітал

Організаційно-правова форма:
Приватне підприємство

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner